Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Tutaj tworzymy smaki


Zapraszamy do skosztowania wyśmienitych dań kuchni śródziemnomorskiej i polskiej.

Miłośnicy win znajdą tutaj ciekawą selekcję win europejskich, a także pochodzących z nowego świata.

Restauracja hotelu Victor Pruszków DeSilva promuje również dania zdrowej i naturalnej kuchni. W naszej karcie menu każdy Gość znajdzie coś dla siebie.

 

Nasza kuchnia

Zapraszamy do eleganckich i  ciepłych wnętrz restauracji, która oferuje 80 miejsc.

W słoneczne dni do Państwa dyspozycji oddajemy letni taras, gdzie można cieszyć się posiłkiem na świeżym powietrzu.

Menu

Chcemy zaprosić Państwa w krótką podróż przez smaki kuchni polskiej i śródziemnomorskiej.

 

Charakteryzują się one dużym wyborem świeżych mięs i ryb, użyciem doskonałej jakości oliwy, czosnku i aromatycznych ziół.
Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

DeSilva Natural Farm

W trosce o jak najwyższą jakość serwowanych dań Restauracje Hoteli DeSilva wprowadziły do swojego menu mięsa pochodzące z własnej, ekologicznej hodowli.

 

Wołowina, wieprzowina oraz przetwory takie jak pasztety, kiełbasy, polędwiczki nie zawierają sztucznych dodatków oraz chemii. Spróbuj i dziel z nami ideę Natural Meat!

 

NATURAL MEAT to idea szerzona przez DeSilva Natural Farm – ekologiczną hodowlę bydła rasy Highland. Jej ideą jest produkcja wysokiej jakości, mięsa wołowego i wieprzowego, pochodzącego wyłącznie z naturalnych pastwisk, bogatych w zioła i naturalne środowisko. Ten wyjątkowy chów, daje wołowinę o wysokich walorach kulinarnych, o niskiej zawartości cholesterolu i tłuszczu okrywowego.

Irish pub

Dodatkową atrakcją hotelu jest stylowo urządzony, zielony Irish Pub, kameralne miejsce spotkań, gdzie na dużych ekranach wyświetlane są bieżące wydarzenia sportowe.

 

Dla smakoszy piw przygotowaliśmy piwa beczkowe, pszenne oraz piwa butelkowe. W pubie oprócz szerokiego wyboru napojów i alkoholi, można zamówić również wyśmienite przekąski.

 

Czynny w godz. 17.00 – 24.00

DeSilva Shop

Tuż przy recepcji znajduje się całodobowy sklep z artykułami pierwszej potrzeby, napojami chłodzącymi, piwem i lekkimi przekąskami w poręcznych opakowaniach. To doskonałe rozwiązanie dla gości planujących późne przyjazdy lub nocny wyjazd.