Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia

Hotel Victor Pruszków DeSilva to nowoczesny obiekt zlokalizowany tuż nad Stawami Pęcickimi. Takie usytuowanie będzie z pewnością atrakcyjne dla miłośników przyrody, chcących odpocząć od miejskiego zgiełku.

 

Nasz hotel posiada także bogatą ofertę konferencyjną, przez co jest również idealnym miejscem dla klientów biznesowych. Umożliwiamy m. in. organizowanie szkoleń, imprez, spotkań firmowych i konferencji.

 

Bliska odległość (100 m) od Warszawskiej Kolei Dojazdowej (WKD) zapewnia bardzo dobrą i szybką komunikację z centrum stolicy. Międzynarodowe Lotnisko Im. Fryderyka Chopina jest oddalone od naszego hotelu o 16 kilometrów, a w niedużej odległości znajdują się autostrada A2 oraz droga ekspresowa S8.

6 SAL
KONFERENCYJNYCH
370 M2 POWIERZCHNI
KONFERENCYJNEJ
WYSOKIEJ
JAKOŚCI SPRZĘT
ELASTYCZNY
UKŁAD
ZAPLECZE
GASTRONOMICZNE
BEZPIECZNE
KONFERENCJE

Konferencje w Pruszkowie

Dla Gości, którzy przybywają do naszego hotelu w celu przeprowadzenia spotkań biznesowych lub szkoleń, mamy do zaoferowania wynajem komfortowych pomieszczeń specjalnie przeznaczonych do organizowania takich wydarzeń.
Do Państwa dyspozycji oddajemy:

 

– 6 eleganckich sal konferencyjnych w Pruszkowie (w tym 1 pokój VIP) o całkowitej powierzchni 370 m2, mogących łącznie pomieścić do 240 osób. Każde z tych pomieszczeń jest klimatyzowane i ma dostęp do dziennego światła, co jest niezmiernie ważne dla komfortu wszystkich uczestników spotkania

 

– Profesjonalny sprzęt niezbędny do tworzenia wysokiej jakości prezentacji multimedialnych (rzutniki LCD, ekrany, flipcharty z markerami)

 

– Szybki, bezprzewodowy Internet

 

– Catering dostępny dla każdej sali konferencyjnej, w którym zapewniamy stały dostęp do wszelkiego rodzaju napojów bezalkoholowych, przekąsek oraz deserów

 

– Parking samochodowy na 55 miejsc

Specjalny pakiet konferencyjny

Twój przyjazny pakiet konferencyjny.

 

Osobom chcącym zorganizować spotkanie biznesowe pod Warszawą proponujemy dedykowany pakiet konferencyjny. Obejmuje on całodniowy wynajem sali konferencyjnej w Pruszkowie, bezpłatny dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu, jak również sprzęty niezbędne do sprawnego przeprowadzenia prezentacji: rzutnik LCD, ekran, nagłośnienie i flipchart z markerami.

 

Oferta specjalna zawiera także pakiet gastronomiczny, a w nim: lunch z napojami bezalkoholowymi, świeżo parzona aromatyczna kawa, szeroki wybór herbat, woda, soki, pyszne ciasta własnego wypieku.
Uczestnicy konferencji mogą także liczyć na specjalne ceny pokoi w hotelu DeSilva.

Przyjazne przerwy kawowe

Zdrowe przerwy kawowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, a więcej opowiemy o tym Państwu w tekście poniżej.

Dzień spędzony całościowo w sali konferencyjnej w Pruszkowie może być bardzo wyczerpujący dla umysłu. Zdając sobie z tego sprawę hotel DeSilva ma do zaoferowania Państwu „zdrowe konferencje”. Są to przerwy kawowe, w których serwujemy naszym Gościom lekkie, pełnowartościowe przekąski ze świeżych owoców oraz warzyw. Robienie takich przerw w czasie konferencji w Pruszkowie korzystnie wpływa na organizm człowieka, pozwalając na jednoczesne zregenerowanie sił, podniesienie produktywności oraz wzmocnienie koncentracji na dalszych etapach spotkania.

W trakcie naszych przerw kawowych mogą Państwo m. in. zasmakować w truskawkowym smoothie, sałatce z filetowanych owoców, roladkach z tortilli z pastą humus i rukolą czy pikantnym gazpacho z pszenną grzanką. Aby ugasić Państwa pragnienie dajemy do wyboru następujące napoje: kawę naturalną i bezkofeinową, wodę mineralną oraz kilka rodzajów herbat (czarną, zieloną, miętową i owocową). Podczas odbywającego się na sali konferencyjnej w Pruszkowie spotkania nasz Szef Kuchni może również przygotować specjalny, lekki lunch oparty na świeżych, pysznych rybach, sałatkach i grillowanych warzywach.

Rozrywka po konferencji

Po przeprowadzonym szkoleniu w sali konferencyjnej w Pruszkowie, przychodzi czas na zasłużony odpoczynek.

 

W tym celu mogą Państwo się udać do naszej restauracji dysponującej 80-cioma miejscami lub stylowo i kameralnie urządzonego Irish Pubu, w którym wyświetlane są aktualne wydarzenia sportowe. Jeśli, któryś z Gości jest smakoszem piwa, to w naszym pubie będzie mógł skosztować nie tylko piwa butelkowego, ale również beczkowego.

 

Po zakończonym spotkaniu na sali konferencyjnej w Pruszkowie możemy na Państwa życzenie zorganizować integracyjną imprezę firmową. Z uwagi na położenie naszego hotelu wśród piękna otaczającej natury może ona się odbyć nie tylko we wnętrzu obiektu, ale również w plenerze np. przy grillu.