Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close
Rezerwacja online
Desilva - sieć hoteli w Polsce

Najniższa cena
na naszej stronie www

Hotel DeSilva Pruszków

O NAS

W spokojnej, zielonej okolicy nad Stawami Pęcickimi

 

Trzygwiazdkowy Hotel Victor Pruszków DeSilva usytuowany jest w Pruszkowie w bliskiej odległości od stacji Warszawskiej Kolei Dojazdowej (WKD) oraz drogi ekspresowej S8 i autostrady A2.  Bardzo dobra lokalizacja dla osób, które chcą zwiedzać Warszawę (położony jest 12 km od centrum stolicy), ale po całodniowych wycieczkach wolą odpocząć w zacisznym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku. Sąsiedztwo Parku Potulickich, pięknych Stawów Pęcickich, najnowocześniejszego w Europie krytego Toru Kolarskiego oraz Pływalni Miejskiej Kapry sprawia, że nasz obiekt jest idealnym miejscem noclegowym dla osób kochających wypoczynek na łonie natury oraz uprawiających aktywność fizyczną.

 

Oddajemy do dyspozycji 6 sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem, dzięki czemu w naszym obiekcie mogą zatrzymywać się firmy, które chcą przeprowadzić szkolenie, spotkanie biznesowe czy też zorganizować integracyjną imprezę. Wysoki standard i komfort naszych pokoi pozwalają w pełni wypocząć po długim, męczącym dniu, natomiast miły i wykwalifikowany personel recepcji  pozostaje do dyspozycji naszych Gości przez całą dobę.

Pokój Executive

Pokój dwuosobowy typu Executive z łóżkiem małżeńskim.

Pokój dwuosobowy typu TWIN

Pokój dwusobowy typu TWIN.

Dlaczego nasz hotel?

ATRAKCYJNA
LOKALIZACJA
SZYBKIE
WI-FI
HIGIENA
I BEZPIECZEŃSTWO

Restauracja i Bar

Zapraszamy do skosztowania wyśmienitych
dań kuchni śródziemnomorskiej i polskiej.

 

Restauracja znajdująca się w naszym hotelu w Pruszkowie serwuje pyszne potrawy kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej, a także szeroką paletę napoi bezalkoholowych oraz wysokiej jakości win.

 

Ponadto w naszym hotelu w Pruszkowie, tuż przy recepcji znajduje się DeSilva Shop – całodobowy sklep z artykułami pierwszej potrzeby.

Pillow Menu

Na dobry sen

 

Wiedząc jak ważny dla zdrowia, komfortowego wypoczynku i dobrego samopoczucia jest sen, przygotowaliśmy dla Państwa w hotelu w Pruszkowie usługę Pillow Menu, dzięki której oprócz standardowych poduszek można wedle własnych predyspozycji wybrać dodatkowe, antyalergiczne modele w różnych rozmiarach i o zróżnicowanej twardości:

 

Rozmiar XL – extra large
Jasiek – mini pillow
Model wyjątkowo twardy – extra firm
Model wyjątkowo miękki – extra soft
Model antystresowy – anti-stress

 

Aby mogli Państwo otrzymać wybraną przez siebie poduszkę, wystarczy skontaktować się z recepcją naszego hotelu w Pruszkowie.

Spokojna i zielona okolica

Wyjątkowa okolica

 

Wokół hotelu rozpościera się malowniczy krajobraz, którego zwieńczeniem są Stawy Pęcickie. Takie usytuowanie sprawia, że nasi Goście mogą spędzać długie dnie na świeżym powietrzu, podziwiając z leżaków w naszym ogrodzie piękno otaczającej natury.

 

Miłośnicy pływania oraz kolarstwa z pewnością docenią możliwość odwiedzenia usytuowanej tuż obok hotelu krytej pływalni Kapry oraz pruszkowskiego welodromu – jednego z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Europie.

Konferencje

Spotkania i eventy

 

Hotel Victor Pruszków DeSilva jest doskonałym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji biznesowych oraz wyjazdów integracyjnych. Atutem naszego obiektu są przestronne sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem, ale przede wszystkim piękne położenie wśród stawów i zieleni, co daje wiele możliwości w czasie wolnym.

6 SAL
KONFERENCYJNYCH
370 M2 POWIERZCHNI
KONFERENCYJNEJ
WYSOKIEJ
JAKOŚCI SPRZĘT
ELASTYCZNY
UKŁAD
ZAPLECZE
GASTRONOMICZNE
BEZPIECZNE
KONFERENCJE
WESELE

Najpiękniejszy dzień

KOMUNIE

Uroczystości komunijne

PRZYJĘCIA RODZINNE

Uroczysta kolacja,
czy małe spotkanie w gronie znajomych?

ZRÓB PREZENT BLISKIEJ OSOBIE

Podaruj niezapomniany pobyt