Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Poczuj się jak w domu

Wszystkim Gościom zapewniamy noclegi w wygodnych wnętrzach hotelu, połączone z najwyższym standardem obsługi. Nasz hotel w Pruszkowie jest wyjątkowy ze względu na swoje położenie i ciekawą okolice, którą można zwiedzać i podziwiać godzinami.

 

Komfortowe pokoje, przyjemna atmosfera oraz atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że nasz hotel w Pruszkowie to idealne miejsce zarówno na biznesowe spotkanie, jak i na wspaniały wypoczynek o każdej porze roku.

Apartament

50 m2

2 osoby

1 x 180x200


Pokój Apartament dysponuje częścią wypoczynkową oraz oddzielną sypialnią. Do dyspozycji Państwa możemy zaaranżować go w wersji 2 łóżka pojedyncze lub 1 łóżko podwójne. Pokój wyposażony w nowoczesne i ergonomiczne meble, naturalne wykładziny i tkaniny, stylowe wykończenia i markowe wyposażenie tworzą doskonałe warunki wypoczynku i noclegu w hotelu.

 

WYPOSAŻENIE POKOJU:
Nowoczesne łóżko typu Queen (180x200cm), lub dwa łóżka podwójne, elegancka łazienka z nowoczesną deszczownicą i ręcznym prysznicem, suszarką, kosmetykami i kompletem ręczników, indywidualnie sterowana klimatyzacja, bezprzewodowy internet, telefon i telewizor, bezgłośna lodówka z wodą mineralną w cenie noclegu tak samo jak zestaw do parzenia kawy i herbaty, przestronna szafa ubraniowa, wygodne biurko i stolik dogodny do pracy lub jedzenia w łóżku.

Pokój Executive

40 m2

2 osoby

1 x 180x200


Pokój dwuosobowy Executive z łóżkiem małżeńskim. Pokój wyposażony w nowoczesne i ergonomiczne meble, naturalne wykładziny i tkaniny, stylowe wykończenia i markowe wyposażenie tworzą doskonałe warunki wypoczynku i noclegu w hotelu.

 

WYPOSAŻENIE POKOJU:
Nowoczesne łóżko typu Queen (180x200cm), elegancka łazienka z nowoczesną deszczownicą i ręcznym prysznicem, suszarką, kosmetykami i kompletem ręczników, indywidualnie sterowana klimatyzacja, bezprzewodowy internet, telefon i telewizor, bezgłośna lodówka z wodą mineralną w cenie noclegu tak samo jak zestaw do parzenia kawy i herbaty, przestronna szafa ubraniowa, wygodne biurko i stolik dogodny do pracy lub jedzenia w łóżku.

Pokój dwuosobowy typu TWIN

24 m2

2 osoby

2x 120x200


Pokój dwusobowy typu TWIN. Pokój wyposażony w nowoczesne i ergonomiczne meble, naturalne wykładziny i tkaniny, stylowe wykończenia i markowe wyposażenie tworzą doskonałe warunki wypoczynku i noclegu w hotelu.

 

WYPOSAŻENIE POKOJU:
Nowoczesne łóżka ułożone obok siebie, telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, wygodne biurko przystosowane do pracy, lampki nad łóżkiem do czytania, szafka nocna, nowoczesna łazienka z prysznicem, kosmetykami i ręcznikami, lodówka, sejf, szybki internet WiFi.