Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Niezapomniane chwile

Pozwólcie Państwo zadbać o wasz komfort podczas rodzinnego spotkania, wesela, czy też wieczoru kawalerskiego. Profesjonalna obsługa Hotelu Victor w Pruszkowie zapewni Państwu najwyższe standardy.

Przyjęcia rodzinne

Przyjęcie dla stu osób, koktajl, uroczysta kolacja, czy małe spotkanie w gronie znajomych?

 

Każda rodzinna uroczystość powinna zachwycać niepowtarzalną atmosferą, smakowitą kuchnią i dobrą organizacją. Zajmiemy się doborem potraw dopasowanych do gustów uczestników, a jednocześnie zgodnych z Państwa oczekiwaniami i sugestiami.

Komunie

Uroczystość komunijna to jeden z najważniejszych dni w życiu zarówno dziecka jak i jego rodziców.

 

I Komunia Święta to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest to także znakomita okazja do spotkań rodzinnych. Zapraszamy do naszej restauracji, sprawimy że to wydarzenie będzie dla dziecka niezapomnianym przeżyciem, a dla Was przyjemnym i radosnym rodzinnym przyjęciem.

Wesela

Wyjątkowe chwile, wymagają wyjątkowej oprawy.

 

Sale bankietowe Hotelu Victor Pruszków DeSilva są idealnym miejscem na organizację przyjęcia weselnego. Piękne położenie obiektu oraz eleganckie wnętrza naszej Restauracji zrobią na Państwa gościach niezapomniane wrażenie.

Wypoczynek po weselu?

pokoje hotelowe dla Gości weselnych

Zapraszamy do rezerwacji pokoi hotelowych dla Gości weselnych.
Po wspaniałej zabawie do białego rana zapewniamy:
• późne wymeldowanie do godziny 14:00
• przedłużone śniadanie do godziny 11:00
• parking – gratis

Wspólne grillowanie

Dobra kuchnia, przyjazna obsługa oraz położenie w zielonej okolicy tuż nad Stawami Pęcickimi to gwarancja udanego spotkania rodzinnego, z grupą przyjaciół, czy imprezy firmowej. Dodając do tego innowacyjny grill holenderski, który wnosi ciepło i pozytywną energię wśród uczestników możemy zorganizować w Hotelu Victor Pruszków DeSilva niezapomniane spotkanie plenerowe.

Oferta konsolacji

 Pozwólcie Państwo zadbać naszym pracownikom o organizację oraz spokojny przebieg przyjęcia pożegnalnego.