Hotel Piaseczno - DeSilva

Biznesowy hotel w Piasecznie pod Warszawą to komfortowy obiekt wyposażony w profesjonalne sprzęty ułatwiające prowadzenie konferencji. Został on stworzony z myślą o Gościach podróżujących służbowo, dla grup prowadzących szkolenia oraz osób kochających zwiedzanie i aktywny wypoczynek. Hotel w Piasecznie łączy w sobie optymalne warunki do wydajnej pracy oraz do przywracającego siły, solidnego wypoczynku.

Prosperując od ponad dziesięciu lat, nieustannie podnosimy standard obsługi hotelowej stawiając sobie za cel maksymalne zadowolenie naszych Gości. Wygodne, klimatyzowane pokoje, smaczna kuchnia i profesjonalni pracownicy to tylko niektóre z naszych atutów. Nasze starania procentują – to dzięki uznaniu w oczach naszych Klientów zdobywamy nagrody i wyróżnienia w hotelarstwie. Nasz hotel w Piasecznie dwukrotnie zdobył tytuł Hotelu Roku, wygrał także plebiscyt TopHotel i zdobył odznaczenie HRS Top Quality Hotel.

Nasz hotel znajduje się 9 kilometrów od Międzynarodowego Lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Z hotelu można łatwo i szybko dojechać do centrum stolicy. Stare Miasto, Teatr Narodowy, Pałac Prezydencki, Pałac Kultury i Nauki są oddalone od niego o ok. 20 km. Hotel w Piasecznie usytuowany jest blisko międzynarodowych tras E67 i E77 prowadzących do Krakowa, Katowic i Wrocławia.

Oferta hotelu w Piasecznie

Do dyspozycji naszych Gości mamy aż 134 nowocześnie i funkcjonalnie urządzone pokoje, w tym także pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Hotel w Piasecznie jest zaaranżowany tak, by spełnić wysokie standardy – w każdym pokoju znajdą Państwo szerokie wygodne łóżko kontynentalne, indywidualnie sterowaną klimatyzację, stanowisko do parzenia kawy i herbaty, cichą lodówkę i wodę mineralną, płaski telewizor LCD, sejf na duży laptop oraz bezpłatny szybki bezprzewodowy Internet.


Dla osób chcących zorganizować konferencję, szkolenie czy przyjęcie okolicznościowe w mamy do dyspozycji 9 sal konferencyjno-bankietowych o łącznej pojemności aż do 540 osób. Zapewniamy także bezpieczny parking i profesjonalny catering. Gościom hotelu proponujemy pyszne dania serwowane w naszej restauracji w Piasecznie, a także w lobby barze z kominkiem. Dodatkowo posiadamy także otwarty całodobowo sklepik z przekąskami, napojami i artykułami pierwszej potrzeby.

Pillow menu

Dobra poduszka decyduje o komforcie snu, dlatego zapewniamy Państwu wybór dodatkowych antyalergicznych poduszek o różnej twardości i rozmiarze.
Aby bezpłatnie otrzymać wybraną przez siebie poduszkę, wystarczy kontakt z recepcją hotelu. 

Specjalna oferta konferencyjna w hotelu w Piasecznie

Hotel w Piasecznie jest doskonałym miejscem do organizowania szkoleń, konferencji oraz firmowych imprez integracyjnych. Dzięki dużej liczbie pomieszczeń, w których łącznie może przebywać aż 540 osób możliwe jest przeprowadzenie wielu spotkań jednocześnie. Każda z 9-ciu sal posiada system klimatyzacji, dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu oraz profesjonalny sprzęt do prezentacji multimedialnych (rzutniki LCD, ekrany, flipcharty z markerami) wraz z nagłośnieniem. W odległości 750 metrów od hotelu (przy ul. Puławskiej) znajduje się DeSilva OFFICE CENTER, w którym ulokowano dodatkowe trzy sale konferencyjne w Piasecznie również posiadające niezbędne wyposażenie. Łącznie mogą one pomieścić 250 osób. W budynku znajduje się ponadto restauracja dla Gości oraz duża sala balowa, w której może się odbyć pokonferencyjna impreza firmowa.

 

Pomagamy naszym Klientom w organizowaniu spotkań. Do każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny oferując przy tym naszą obsługę oraz zdobyte przez lata doświadczenie. Wybierając pakiet konferencyjny, oprócz standardowego zakresu usług otrzymują Państwo dodatkowo bogaty bufet z przekąskami i ciastami własnego wypieku oraz lunch z napojami bezalkoholowymi.

Organizacja imprez okolicznościowych

W naszym hotelu w Piasecznie można bardzo przyjemnie i w pełni profesjonalnie uczcić ważną rocznicę, zdarzenie mające wielką wagę lub sukces zawodowy. Proponowana przez nas sala bankietowa w Piasecznie ma niepowtarzalny klimat i można ją połączyć ze znajdującą się obok restauracją, aby tym samym zwiększyć powierzchnię dla Gości uczestniczących w imprezie. Sala w obiekcie może być przystosowana do każdego rodzaju wydarzenia. Sprawimy, że odbywające się tutaj przyjęcie weselne będzie niezapomniane dla nowożeńców oraz ich rodzin – przyjazna atmosfera, doświadczony personel oraz wyborna kuchnia zagwarantują wyjątkowość tego wydarzenia. Kolejną ważną imprezą okolicznościową jest Pierwsza Komunia - w hotelu w Piasecznie dbamy o to, aby spotkanie rodzinne przebiegało w ciepłej, oddającej klimat wydarzenia atmosferze.

 

Jeśli mają Państwo zamiar odwiedzić nasz obiekt w celu przeprowadzenia firmowego szkolenia, a po wszystkim miałoby się odbyć spotkanie integracyjne, to również i w tym przypadku służymy naszą fachową pomocą. Zorganizujemy dla wszystkich Gości przyjęcie, które będzie dopasowane do gustu jego uczestników, a nasza obsługa serwować będzie pyszne dania oraz napoje

Bezpieczeństwo rzeczy prywatnych

 

Spokój ducha oraz bezpieczeństwo naszych Gości i ich mienia to dla nas priorytet. Dlatego też wszystkim Gościom hotelu w Piasecznie udostępniamy indywidualne sejfy stanowiące standardowe wyposażenie każdego pokoju. Oferowane przez DeSilva sejfy są duże, bez problemu pomieszczą nawet duży 17-calowy laptop. Hotel w Piasecznie dysponuje także parkingiem i przestronnym, dużym podziemnym garażem, zapewniającym bezpieczeństwo samochodów naszych Gości.

Lokalizacja

Hotel położony jest jedyne 9 km od Międzynarodowego Lotniska im F. Chopina w Warszawie, z szybkim dojazdem do centrum Warszawy, niedaleko międzynarodowych tras E67 i E77 prowadzących do Krakowa, Katowic i Wrocławia. Hotel dzieli 20 km od Starego Miasta, Teatru Narodowego, Pałacu Prezydenckiego i Centrum Targowego EXPO, 22 km od Centrum Targowego MT Polska i 17 km od Pałacu Kultury & Nauki. 


Współrzędne dla GPS: N 52o 5' 10‘’ E 21o 1' 15''

Okolica zachęcająca do aktywnego wypoczynku

Nasz Hotel w Piasecznie posiada idealną lokalizację dla osób lubiących zwiedzanie okolicy oraz tych, które nie mogą żyć bez aktywności fizycznej. Pobyt w tej miejscu zachęca do spacerów po terenach rekreacyjnych, takich jak zespół przyrodniczo-krajobrazowy Górki Szymona, położony na terenie Zalesia Dolnego. Obfitość występującej tam zieleni i pięknie zachowanego drzewostanu pozwoli w pełni odpocząć i zapomnieć o trudach dnia codziennego.

Goście, którzy chcą swój wolny czas spędzać bardziej aktywnie mają do dyspozycji na terenie miasta m. in. basen, hale sportowe, stadniny koni, tor gokartowy, korty tenisowe i kluby fitness. Osoby szukające większych wrażeń i preferujące bliskość natury, mogą w okresie letnim wybrać się na spływ kajakowy rzeką Jeziorką. Mnogość atrakcji oraz bardzo dobra lokalizacja przemawiają za wybraniem noclegu w naszym hotelu w Piasecznie. Jego duże możliwości sprawiają, że jest to idealne miejsce dla osób chcących przeprowadzić szkolenia oraz Gości organizujących imprezy okolicznościowe.

Nagrody

Z przyjemnością komunikujemy, iż Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno został laureatem Konkursu Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej w kategorii Hotel Roku 2015 i 2014
.

                            
Wygrana w plebiscycie TOPHOTEL 2014.HRS TOP QUALITY HOTEL