Hotel Piaseczno - DeSilva

Obchodzący w 2018 roku 10-lecie działalności, biznesowy hotel w Piasecznie k/ Warszawy stworzony został specjalnie z myślą o gościach podróżujących służbowo. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu i dogodnej lokalizacji oferta hotelu jest również atrakcyjna dla grup szkoleniowo-konferencyjnych i turystycznych.

sectionImage

Oferta hotelu

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno oferuje:

  • 134 komfortowe, klimatyzowane pokoje,
  • 9 sal konferencyjno-bankietowych do 540 osób,
  • bezpłatny i bezprzewodowy Internet,
  • restaurację i bar z kominkiem oraz dużym ekranem TV,
  • parking hotelowy i podziemny garaż,
  • DeSilva Shop otwarty 24h/dobę sklepik z napojami i przekąskami.
  • ogródek grillowy, w okresie letnim 
  • stół bilardowy
sectionImage

Pillow menu

Dobra poduszka decyduje o komforcie snu, dlatego zapewniamy Państwu wybór dodatkowych antyalergicznych poduszek o różnej twardości i rozmiarze.
Aby bezpłatnie otrzymać wybraną przez siebie poduszkę, wystarczy kontakt z recepcją hotelu. 

sectionImage

Garaż

W trosce o spokój naszych Gości oraz bezpieczeństwo Państwa samochodów hotel dysponuje przestronnym, podziemnym garażem.


sectionImage

Lokalizacja

Hotel położony jest jedyne 9 km od Międzynarodowego Lotniska im F. Chopina w Warszawie, z szybkim dojazdem do centrum Warszawy, niedaleko międzynarodowych tras E67 i E77 prowadzących do Krakowa, Katowic i Wrocławia. Hotel dzieli 20 km od Starego Miasta, Teatru Narodowego, Pałacu Prezydenckiego i Centrum Targowego EXPO, 22 km od Centrum Targowego MT Polska i 17 km od Pałacu Kultury & Nauki. 


Współrzędne dla GPS: N 52o 5' 10‘’ E 21o 1' 15''

sectionImage

Okolica

W bliskim sąsiedztwie Hotelu DeSilva Warszawa Piaseczno znajduje się Designer Outlet, Supermarket Auchan oraz Decathlon, do których można wybrać się na rozmaite zakupy.

Będąc w Piasecznie warto zobaczyć odnowiony rynek z oryginalną fontanną oraz kolejkę wąskotorową Piaseczno-Grójec. Teren rekreacyjny Górki Szymona - atrakcyjny zespół przyrodniczo-krajobrazowy położony w Piasecznie na terenie Zalesia Dolnego zachęca do spacerów i piknikowania wśród sztucznych zalewów, piaszczystych wydm oraz pięknie zachowanego drzewostanu.

Dla osób lubiących aktywność fizyczną połączoną z bliskością natury w okresie letnim proponujemy spływy kajakowe rzeką Jeziorką.

Na terenie Piaseczna goście znajdą do dyspozycji basen, hale sportowe, liczne boiska, stadniny koni, korty tenisowe, tor gokartowy, kluby fitness, salony Spa i wiele innych możliwości spędzenia czasu wolnego.

sectionImage

Nagrody

Z przyjemnością komunikujemy, iż Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno został laureatem Konkursu Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej w kategorii Hotel Roku 2015 i 2014
.

                            
Wygrana w plebiscycie TOPHOTEL 2014.HRS TOP QUALITY HOTEL

Wirtualny Spacer