Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno to miejsce otwarte dla świata biznesu.

Bogate zaplecze konferencyjne, wysoki standard hotelowy oraz wieloletnie doświadczenie naszej obsługi sprawiają, że organizacja spotkań biznesowych, zarówno kameralnych jak i grupowych w postaci szkoleń czy imprez firmowych to specjalność naszego hotelu. Przyjazna atmosfera podczas spotkań biznesowych jest warunkiem koniecznym dla ich powodzenia, dlatego dbamy o komfort naszych Gości w każdym aspekcie.

Zapewniamy atrakcyjną ofertę wynajmu sal konferencyjnych w Piasecznie, pełen profesjonalizm usług oraz miłą i niezawodną obsługę.

9 SAL
KONFERENCYJNYCH
280 M2 POWIERZCHNI
KONFERENCYJNEJ
WYSOKIEJ
JAKOŚCI SPRZĘT
ELASTYCZNY
UKŁAD
ZAPLECZE
GASTRONOMICZNE
BEZPIECZNE
KONFERENCJE

Oferta konferencyjna

Biznesowy hotel pod Warszawą

 

Hotel w Piasecznie jest doskonałym miejscem do organizowania szkoleń, konferencji oraz firmowych imprez integracyjnych. Nasze sale łącznie mogą pomieścić 540 osób. Każda z 9-ciu sal posiada system klimatyzacji, dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu oraz profesjonalny sprzęt niezbędny do przeprowadzenia spotkań szkoleń.
 

W odległości 550 metrów od hotelu (przy ul. Puławskiej) znajduje się DeSilva Office Center, w którym ulokowano dodatkowe trzy sale konferencyjne, również posiadające niezbędne wyposażenie. Łącznie mogą one pomieścić 250 osób. W budynku znajduje się ponadto restauracja oraz duża sala bankietowa, w której może się odbyć impreza firmowa.

Specjalny pakiet konferencyjny

Twój przyjazny pakiet konferencyjny

 

Osobom chcącym zorganizować spotkanie biznesowe pod Warszawą proponujemy dedykowany pakiet konferencyjny. Obejmuje on całodniowy wynajem sali konferencyjnej w Piasecznie, bezpłatny dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu, jak również sprzęty niezbędne do sprawnego przeprowadzenia prezentacji: rzutnik LCD, ekran, nagłośnienie i flipchart z markerami.
 
Oferta specjalna zawiera także pakiet gastronomiczny, a w nim: lunch z napojami bezalkoholowymi, świeżo parzona aromatyczna kawa, szeroki wybór herbat, woda, soki, pyszne ciasta własnego wypieku i bogaty bufet przekąsek. Uczestnicy konferencji mogą także liczyć na specjalne ceny pokoi w hotelu DeSilva.

Opieka podczas konferencji

Pomagamy naszym Klientom w organizowaniu spotkań. Do każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny oferując przy tym naszą obsługę oraz zdobyte przez lata doświadczenie. Wybierając pakiet konferencyjny, oprócz standardowego zakresu usług otrzymują Państwo dodatkowo bogaty bufet z przekąskami i ciastami własnego wypieku oraz lunch z napojami bezalkoholowymi.

DeSilva OFFICE CENTER

Centrum konferencyjne w Piasecznie

  

Centrum konferencyjne DeSilva Office Center jest usytuowane przy ulicy Puławskiej w Piasecznie, zaledwie 550 m od naszego hotelu. Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 duże sale konferencyjne, w tym także dużą salę bankietową o powierzchni 280 m2, która z powodzeniem może stać się zarówno miejscem konferencji, jak i imprezy integracyjnej czy jubileuszowej.
  
Obiekt posiada także własną restaurację służącą uczestnikom spotkań biznesowych. Serwujemy tam lunche dla gości konferencyjnych oraz przygotowujemy przywracające siły przerwy kawowe.