Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Tutaj tworzymy smaki

Zapraszamy do skosztowania wyśmienitych dań kuchni śródziemnomorskiej i polskiej. Ciekawą kartę uzupełniają dania oparte na sezonowych produktach. Miłośnicy win znajdą tutaj ciekawą selekcję win europejskich, a także pochodzących z nowego świata.

Restauracja hotelu DeSilva Warszawa promuje również dania zdrowej i naturalnej kuchni. W naszej karcie menu każdy Gość znajdzie coś dla siebie.

Restauracja i Bar DeSilva

Restauracja oferuje 126 miejsc z możliwością łatwego połączenia z salą bankietową dla 60 osób. Przytulne wnętrze restauracji stwarza wyjątkowy klimat, a smaczna kuchnia oraz profesjonalna obsługa czynią to miejsce idealnym zarówno na prywatne, jak i służbowe spotkania. Wychodząc naprzeciw potrzebom gości, restauracja dba, aby menu było różnorodne i ciekawe, dobierane stosownie do pory roku bądź czasu trwania i charakteru uroczystości.

Śniadania

Zacznij dzień dobrym śniadaniem.

 

Doskonale wiemy, że najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia jest śniadanie, Bogaty asortyment naszego bufetu szwedzkiego zapewnia gościom pełnię energii na cały nadchodzący dzień.
Oferujemy również pakiety śniadaniowe na wynos. Uprzejmie prosimy o informację w recepcji hotelowej.

Zapraszamy na śniadanie również Gości nie mieszkających w naszym Hotelu.

Śniadania serwowane są codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-10.00, natomiast w soboty, niedziele i święta zapraszamy w godzinach 7.00-10.30.

Lobby Bar

Czas na relaks

 

Zapraszamy także do naszego baru z kominkiem i TV. To doskonałe miejsce do przeżywania sportowych emocji na dużym ekranie.

W barze, oprócz szerokiego wyboru napojów i alkoholi, można zamówić także znakomite przekąski i lekkie dania.

Bar czynny jest od godz. 8.00 do 24.00.

DeSilva Natural Farm

Spróbuj i dziel z nami ideę Natural Meat!

W trosce o jak najwyższą jakość serwowanych dań Restauracje Hoteli DeSilva wprowadziły do swojego menu mięsa pochodzące z własnej, ekologicznej hodowli. Wołowina, wieprzowina oraz przetwory takie jak pasztety, kiełbasy, polędwiczki nie zawierają sztucznych dodatków oraz chemii.

 

NATURAL MEAT to idea szerzona przez DeSilva Natural Farm – ekologiczną hodowlę bydła rasy Highland. Jej ideą jest produkcja wysokiej jakości mięsa wołowego i wieprzowego, pochodzącego wyłącznie z naturalnych pastwisk, bogatych w zioła i naturalne środowisko. Ten wyjątkowy chów daje wołowinę o wysokich walorach kulinarnych, niskiej zawartości cholesterolu i tłuszczu okrywowego.

Restauracja dla dzieci

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno to miejsce przyjazne dzieciom. 

 

W naszej restauracji starsi i młodsi mogą miło spędzić czas wraz ze swoimi opiekunami. Na naszych małych gości czekają specjalne atrakcje, takie jak interaktywny kącik zabaw, dedykowane menu i wiele innych kreatywnych zajęć.

Kids Menu

DeSilva Shop

Jesteśmy dla Was 24h/dobę

Tuż przy recepcji znajduje się całodobowy sklep z artykułami pierwszej potrzeby, napojami chłodzącymi, piwem i lekkimi przekąskami. To doskonałe rozwiązanie dla gości planujących późne przyjazdy lub nocny wyjazd.

DeSilva Shop