Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Poczuj się jak w domu

Do dyspozycji naszych Gości mamy 134 nowocześnie i funkcjonalnie urządzone pokoje, w tym także pokoje dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Hotel w Piasecznie jest zaaranżowany tak, by spełnić wysokie standardy – w każdym pokoju znajdą Państwo szerokie wygodne łóżko kontynentalne, indywidualnie sterowaną klimatyzację, stanowisko do parzenia kawy i herbaty, cichą lodówkę i wodę mineralną, płaski telewizor LCD, sejf na duży laptop oraz bezpłatny szybki bezprzewodowy Internet.

Dla osób chcących zorganizować konferencję, szkolenie czy przyjęcie okolicznościowe, mamy do dyspozycji 9 sal konferencyjno-bankietowych o łącznej pojemności do 540 osób. Zapewniamy także bezpieczny parking i profesjonalny catering. Gościom hotelu proponujemy pyszne dania serwowane w naszej restauracji, a także w lobby barze z kominkiem. Dodatkowo posiadamy także otwarty całodobowo sklepik z przekąskami, napojami i artykułami pierwszej potrzeby.

Pokój dwuosobowy typu DBL

24,5 m2

2-3 osób

1 x 160x200, 1 x 115x200


Pokój (24,5 m2) utrzymany w ciepłej, pastelowej kolorystyce z indywidualnie sterowaną klimatyzacją i szybkim, bezpłatnym dostępem do Internetu.

 

WYPOSAŻENIE POKOJU:
nowoczesne, skandynawskie łóżko dwuosobowe typu Queen (160 x 200 cm) z wygodnym materacem kieszeniowym, dodatkowa rozkładana sofa (115 × 200 cm), zestaw do parzenia kawy i herbaty z czajnikiem, duży sejf na 17’ laptop, telewizor LCD, lodówka z wodą mineralną w cenie pokoju, kostkarka do lodu na korytarzu, wybór dodatkowych, antyalergicznych poduszek, mobilny, wielofunkcyjny stolik, łazienka w nowoczesnym stylu z prysznicem, dużym blatem, suszarką, kompletem ręczników i przyborami toaletowymi. Na życzenie: zestaw do prasowania, budzenie, usługi pralnicze

Pokój dwuosobowy typu TWIN

24,5 m2

2 osoby

2x 105x200cm


Pokój (24,5 m2) utrzymany w ciepłej, pastelowej kolorystyce z indywidualnie sterowaną klimatyzacją i szybkim, bezpłatnym dostępem do Internetu.

 

WYPOSAŻENIE POKOJU:
2 nowoczesne, skandynawskie łóżka (105 x 200 cm) z wygodnymi materacami kieszeniowymi, zestaw do parzenia kawy i herbaty z czajnikiem, duży sejf na 17’ laptop, telewizor LCD, lodówka z wodą mineralną w cenie pokoju, kostkarka do lodu na korytarzu, wybór dodatkowych, antyalergicznych poduszek, mobilny, wielofunkcyjny stolik, łazienka w nowoczesnym stylu z prysznicem, dużym blatem, suszarką, kompletem ręczników i przyborami toaletowymi. Na życzenie: zestaw do prasowania, budzenie, usługi pralnicze.