Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Organizacja imprez okolicznościowych

Chcesz uczcić swoje urodziny, związek z ukochaną osobą lub spędzić ważny dla Ciebie czas w gronie rodziny i przyjaciół?

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno to doskonałe miejsce na organizację przyjęcia weselnego, uroczystości rodzinnej czy innej okazji. Nasza sala bankietowa zapewni niepowtarzalną oprawę, dzięki której Twoje święto zapadnie w pamięci wszystkich gości.

Restauracja jest usytuowana na parterze z możliwością połączenia z salą bankietową z parkietem, dzięki czemu przyjęcie okolicznościowe może obejmować część taneczną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wesela

Wyjątkowe chwile, wymagają wyjątkowej oprawy.

 

Chcesz, aby Twoje przyjęcie weselne było niezapomniane dla Ciebie i Twoich gości? Każdy z zaplanowanych przez Ciebie elementów, m.in. sala weselna, fotograf, menu, musi stanowić dokładne odzwierciedlenie Twoich pragnień. To święto Twoje i Twojego ukochanego, więc to właśnie Wasze potrzeby, plany i marzenia są najważniejsze. Zapraszamy do naszej restauracji w Piasecznie. Doskonała kuchnia, doświadczony personel i przyjazna atmosfera zapewnią wyjątkowość tego wydarzenia.

Wesele Piaseczno

Komunie

Uroczystość komunijna to jeden z najważniejszych dni w życiu zarówno dziecka jak i jego rodziców.

 

Dla wielu rodziców oraz dzieci komunia to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jednocześnie doskonale zaplanowane przyjęcie jest okazją na spotkanie w gronie najbliższych osób. Pozwól zorganizować nam ten wyjątkowy dzień w Hotelu DeSilva Piaseczno. Sprawimy, że to ważne dla Twojego dziecka wydarzenie, jakim jest komunia, będzie niezapomnianym przeżyciem, a dla Was przyjemnym i radosnym rodzinnym spotkaniem.

Przyjęcia okolicznościowe

Spotkanie w rodzinnym gronie

 

Każda rodzinna uroczystość powinna zachwycać niepowtarzalną atmosferą, smakowitą kuchnią i dobrą organizacją. Zajmiemy się doborem potraw dopasowanych do gustów uczestników, a jednocześnie zgodnych z Państwa oczekiwaniami i sugestiami.