Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Hybryda w DeSilva

Wizyta online w Minibrowarze Starej Zajezdni Kraków by DeSilva.

 

Zachowując wszelkie środki ostrożności, dbamy nie tylko o bezpieczeństwo podczas pobytu w hotelu i naszych salach konferencyjnych, ale również o rozrywkę w czasie wolnym

 

Zapraszamy do wspólnego zwiedzania browaru DeSilva połączonego z degustacją piwa.

Szlakiem piwnym

Online w Minibrowarze

Zapraszamy do zwiedzania Minibrowaru Starej Zajezdni Kraków by DeSilva.

 

Bez wychodzenia z domu, biura czy sali szkoleniowej możesz poczuć wyjątkowy klimat minibrowaru i stać się częścią tego miejsca.

 

Przed zaplanowanym terminem realizacji, do każdego z uczestników, dostarczymy przesyłkę o zawartości niezbędnej do przeprowadzenia degustacji [m.in. cztery, różne, wybrane wcześniej rodzaje piwa]. Piwo przewożone jest w butelkach, w specjalnych termoboxach dla maksymalnego utrzymania świeżości trunków.

Na krakowskim Kazimierzu

nie ruszając się z hotelu

Nie wychodząc z hotelu przeniesiemy Was na krakowski Kazimierz, gdzie spotkacie się z Głównym Piwowarem, czyli najważniejszą postacią w browarze.

 

Pokażemy Wam przepiękny budynek, który ma ponad stuletnią historię i niepowtarzalny klimat. Nie rozłączając się, przejdziemy do jego wnętrz, aby dotrzeć do tzw. źródła. Razem zajrzymy do wszystkich zakątków i zbadamy przeznaczenie każdego ze znajdujących się tam urządzeń.

Degustacja piwa

i inne przyjemności

Gdy już dowiemy się absolutnie wszystkiego, co Mistrz może nam zdradzić, przejdziemy do wspólnej degustacji i wymiany poglądów.

 

W trakcie degustacji uczestnicy będą mieli do wykonania zadania związane z butelkami, na których, w miejscu nazwy i gatunku piwa, widnieją jedynie numerki, a także z zawartością nieopisanych saszetek zawierających różne składniki używane podczas produkcji tego znakomitego trunku.

 

Po degustacji, do każdego piwa pojawią się zagadki, dla osób z największą wiedzą przewidujemy atrakcyjne nagrody.

Coś na ząb

na zamówienie

Specjalne menu

 

Do degustacji możemy przygotować Wam przekąski w formie orzeszków, precli, cebulowych krążków i innych, a nasz Szef Kuchni chętnie zaproponuje specjalne menu [lunch lub kolacja] odpowiednie do złocistego trunku.

Tajemnice browaru

To od Was zależy ile zobaczycie, jak dogłębnie poznacie tajniki warzenia piwa, ile wydobędziecie z tego magicznego miejsca i tworzących go ludzi.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszam do kontaktu

 

Bożena Pylak
Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży
tel. kom. +48 668 873 721
e-mail: b.pylak@desilva.pl