Sale konferencyjne Piaseczno - DeSilva

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno to doskonałe miejsce na konferencje, szkolenia i imprezy firmowe. Służymy doświadczeniem w organizacji spotkań, funkcjonalnymi, w pełni wyposażonymi salami, jak również indywidualnym podejściem i sprawną obsługą.

sectionImage

Oferta konferencyjna

Dzięki dużej liczbie pomieszczeń, w których łącznie może przebywać aż 540 osób możliwe jest przeprowadzenie wielu spotkań jednocześnie. Każda z 9-ciu sal posiada system klimatyzacji, dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu oraz profesjonalny sprzęt do prezentacji multimedialnych (rzutniki LCD, ekrany, flipcharty z markerami) wraz z nagłośnieniem.

sectionImage

DeSilva OFFICE CENTER

W odległości niespełna 750 m od hotelu znajduje się DeSilva OFFICE CENTER, w którym znajdują się 3 sale konferencyjne o łącznej pojemności 250 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, z dostępem do światła dziennego, wyposażone w profesjonalny sprzęt do prezentacji (rzutniki LCD, ekrany, flipcharty.)

Plaza posiada także własną restaurację, w której serwowane są lunche dla gości konferencyjnych i przygotowywane przerwy kawowe.

 

Zobacz więcej

sectionImage

Pakiet konferencyjny

Poznaj nasz najbardziej przyjazny pakiet konferencyjny.

 

 

Sprawdź ofertę

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno
| ul. Puławska 42, 05-500 Piaseczno
| tel.: +48 22 703 70 00 fax: +48 22 703 70 01 e-mail: piaseczno@desilva.pl