Sale konferencyjne Piaseczno - DeSilva

 

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno to miejsce otwarte dla świata biznesu. Bogate zaplecze konferencyjne, wysoki standard hotelowy oraz wieloletnie doświadczenie naszej obsługi sprawiają, że organizacja spotkań biznesowych, zarówno kameralnych jak i grupowych w postaci szkoleń czy imprez firmowych to specjalność naszego hotelu. Przyjazna atmosfera podczas spotkań biznesowych jest warunkiem koniecznym dla ich powodzenia, dlatego dbamy o komfort naszych Gości w każdym aspekcie. Zapewniamy atrakcyjną ofertę wynajmu sali konferencyjnej w Piasecznie, pełen profesjonalizm usług oraz miłą i niezawodną obsługę.

Oferta konferencyjna w Piasecznie

 

Oferujemy przestronne pomieszczenia dostosowane do potrzeb biznesu. DeSilva dysponuje aż 9-cioma salami konferencyjnymi w Piasecznie pod Warszawą. Zróżnicowanie wnętrz pod względem wielkości pozwala na dobór oferty skrojonej na miarę indywidualnych potrzeb klientów oraz organizację wielu spotkań jednocześnie. Umożliwiamy zarówno przeprowadzenie spotkań biznesowych na neutralnym gruncie, co znacząco ułatwia negocjacje, jak i dużych konferencji czy imprez firmowych. Nasze sale konferencyjne w Piasecznie są w stanie pomieścić łącznie aż 540 osób. Każde z oferowanych pomieszczeń posiada kompleksowe wyposażenie. Nowocześnie urządzone, klimatyzowane wnętrza z dostępem do dziennego światła z pewnością podniosą i utrzymają koncentrację uczestników konferencji. Zaś dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu, a także profesjonalny sprzęt do prezentacji multimedialnych (taki jak rzutniki LCD, ekrany, flipcharty z markerami) wraz z nagłośnieniem, ułatwią przeprowadzenie i uatrakcyjnią przekaz spotkania.

DeSilva OFFICE CENTER

Centrum konferencyjne DeSilva jest usytuowane przy ulicy Puławskiej w Piasecznie, zaledwie 750 m od naszego hotelu. Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 duże sale konferencyjne, w tym także dużą salę balową o powierzchni 280 m2, która z powodzeniem może stać się zarówno miejscem konferencji, jak i na przykład imprezy integracyjnej czy jubileuszowej na cześć firmy. Obiekt posiada także własną restaurację służącą uczestnikom spotkań biznesowych. Serwujemy tam lunche dla gości konferencyjnych oraz przygotowujemy przywracające siły przerwy kawowe.

Zobacz więcej

Specjalny pakiet konferencyjny

 

Osobom chcącym zorganizować spotkanie biznesowe pod Warszawą proponujemy dedykowany pakiet konferencyjny. Obejmuje on całodniowy najem sali konferencyjnej w Piasecznie, bezpłatny dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu, jak również sprzęty niezbędne do sprawnego przeprowadzenia prezentacji: rzutnik, ekran i flipchart z markerami. Oferta specjalna zawiera także pakiet gastronomiczny, a w nim: lunch z napojami bezalkoholowymi, świeżo parzona aromatyczna kawa, szeroki wybór herbat, woda, soki, pyszne ciasta własnego wypieku i bogaty bufet przekąsek. Uczestnicy konferencji mogą także liczyć na atrakcyjne obniżki cen pokoi w hotelu DeSilva.

Biznesowy standard konferencji

 

Nie tylko nasze sale konferencyjne w Piasecznie zaprojektowane zostały z myślą o klientach firmowych. Oferta noclegowa oraz szereg udogodnień dla Gości w hotelu DeSilva Warszawa Piaseczno także stworzono, by sprostać wymaganiom świata biznesu. Do Państwa dyspozycji oddajemy aż 134 komfortowo i nowocześnie urządzonych pokoi. W trosce o solidny wypoczynek naszych klientów, każdy z pokoi noclegowych wyposażyliśmy w szerokie i wygodne łóżko kontynentalne, indywidualnie sterowaną klimatyzację, zestaw do parzenia kawy i herbaty, cichą lodówkę z wodą mineralną, płaski telewizor LCD oraz mobilny, wielofunkcyjny stolik. Gościom hotelowym udostępniamy także usługę „Pillow menu”, która pozwala na wybór poduszki dostosowanej do indywidualnych preferencji. Oczywiście udostępniamy także bezpłatny, szybki i bezprzewodowy Internet. Zapewniamy również bezpieczeństwo Państwa mienia. W każdym pokoju umieściliśmy duży sejf, który z powodzeniem pomieści 17-calowy laptop i ułatwi przechowywanie ważnych dokumentów i kosztowności. Z kolei ochronę samochodów naszych Gości zagwarantuje przestronny, podziemny garaż hotelowy.

Specjalna oferta konferencyjna

Oprócz wspomnianego wyżej specjalnego pakietu konferencyjnego, dla klientów firmowych mamy także dodatkowe rabaty. Osoby wynajmujące salę konferencyjną w Piasecznie otrzymują zniżki na nocleg w naszym hotelu. Zyskują także przywilej wynikający z posiadania Karty Przedsiębiorcy, którą otrzymają Państwo po pierwszym spotkaniu - rabat 10% na gastronomię.

Konferencje czy szkolenia firmowe zwykle bywają bardzo męczące. Uczestnicy spotkania na sali konferencyjnej w Piasecznie, mogą skorzystać z szeregu udogodnień umożliwiających aktywność fizyczną. Dobra lokalizacja naszego hotelu pozwala spacerować w otoczeniu kojącej zieleni terenów takich jak zespół przyrodniczo-krajobrazowy Górki Szymona. Piaseczno ma w swojej ofercie także dodatkowe atrakcje sportowe m. in. basen, hale sportowe, stadniny koni, tor gokartowy, korty tenisowe i kluby fitness.

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno
| ul. Puławska 42, 05-500 Piaseczno
| tel.: +48 22 703 70 00 fax: +48 22 703 70 01 e-mail: piaseczno@desilva.pl