Hotel DeSilva Premium Opole

Hotel DeSilva zlokalizowany w samym sercu miasta Opole to czterogwiazdkowy obiekt hotelowy oferujący komfortowe noclegi w nowocześnie wyposażonych pokojach. Stanowi doskonały wybór zarówno w czasie podróży służbowej, jak również w trakcie turystycznego wyjazdu.

To, co wyróżnia nasz hotel to przede wszystkim atrakcyjne położenie, w pobliżu dworca kolejowego oraz autostrady A4, zapewniającej dogodne połączenie z lotniskiem w Krakowie, Katowicach oraz we Wrocławiu. Obiekt znajduje się w zabytkowym centrum miasta, nad brzegiem malowniczego kanału Młynówka. Tak wyjątkowa lokalizacja sprawia, że w zasięgu kilkunastominutowego spaceru znajduje się wiele godnych uwagi atrakcji regionu, zwłaszcza piękna Starówka oraz urokliwa Opolska Wenecja.

Wszystkim Gościom zapewniamy noclegi w wygodnych wnętrzach hotelu, połączone z najwyższym standardem obsługi. Nasz hotel jest obiektem posiadającym największą liczbę pokoi w centrum Opola, w których jesteśmy w stanie pomieścić do 274 osób. Na terenie budynku działa restauracja z salą bankietową oraz bezpłatny dla wszystkich Gości bezprzewodowy Internet.

Komfortowe pokoje, przyjemna atmosfera oraz atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że Hotel DeSilva to idealne miejsce zarówno na biznesowe spotkanie, jak i na wspaniały wypoczynek o każdej porze roku.

Idealne warunki do organizacji konferencji oraz szkoleń

Hotel DeSilva w mieście Opole jest doskonałym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji biznesowych oraz wyjazdów integracyjnych. Atutem naszego obiektu jest nowoczesna i przestronna sala bankietowa z pełnym wyposażeniem, restauracja i lobby bar z kominkiem i dużym ekranem TV oraz Cigar Room, stanowiący wyjątkowe miejsce dla koneserów single malt whisky i markowych cygar.

Na terenie obiektu funkcjonuje również restauracja, w której są organizowane wesela, komunie, studniówki oraz chrzciny. Nasza sala bankietowa w Hotelu DeSilva Opole to połączenie elegancji, nowoczesności i kameralnej atmosfery, umożliwiając organizację spotkań oraz uroczystości okolicznościowych na najwyższym poziomie.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych i dla rodzin podróżujących z dziećmi, a także podziemny monitorowany garaż to tylko niektóre z udogodnień, które przygotowaliśmy, aby zapewnić Państwu komfortowy i niezapomniany pobyt. Poza noclegami, oferujemy również Fitness Room wyposażony w bieżnię, orbitrek i rowerek stacjonarny. Na indywidualne życzenie Gości wykonujemy usługi kosmetyczne oraz masaże relaksacyjne.

sectionImage

Oferta hotelu

Hotel DeSilva Premium Opole oferuje 110 nowocześnie i komfortowo urządzonych pokoi, w tym 3 apartamenty i 1 przestronny pokój typu executive, a dodatkowo:

  • 5 sal konferencyjno-bankietowych z pełnym wyposażeniem
  • Restaurację i Lobby Bar z kominkiem i dużym ekranem TV
  • CIGAR ROOM, wyjątkowe miejsce dla koneserów single malt whisky i markowych cygar
  • Studio fitness
  • Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, na terenie całego hotelu
  • Podziemny, monitorowany garaż
  • Całodobowy DeSilva Shop z przekąskami i napojami
sectionImage

Lokalizacja

Hotel DeSilva Premium Opole zlokalizowany jest w zabytkowym centrum miasta, nad brzegiem malowniczego kanału Młynówka. Wyjątkowe położenie hotelu sprawia, że starówka i Opolska Wenecja są w zasięgu kilkuminutowego spaceru.

Dużym atutem hotelu jest bliska odległość do dworca kolejowego (300 m), jak i niewielka odległość od autostrady A4, zapewniającej łatwe połączenie z lotniskiem we Wrocławiu (100 km), Katowice -Pyrzowice (90 km) oraz z Kraków-Balice (190 km).

sectionImage

Tesla Wall Connectors

Pierwsze Tesla Wall Connectors w Województwie Opolskim!
Inspiruje nas przyszłość!
Najprzyjemniejszą chwilą dla właściciela Tesli lub samochodu elektrycznego jest poranek z naładowanym akumulatorem. Tą przyjemność oferuje nasz hotel. Posiadamy najbardziej komfortowe możliwości ładowania samochodów Tesli oraz samochodów elektrycznych z gniazdem typu 2. Długość kabli zasilających wynosi 7 m. Nasze stacje ładują do 22kW, czyli do około 110 km odległości na godzinę. I to wszystko podczas komfortowego pobytu w naszym hotelu.

sectionImage

Fitness Room

Idąc na przeciw modzie "byciu fit" hotel otworzył Fitness Room wyposażony w bieżnię, orbitrek oraz rower stacjonarny.

Po zdrowym wysiłku warto zrelaksować się na fotelu masującym, którego zaawansowana technologia "Zero Gravity" redukuje ucisk na kręgosłup, zmniejsza napięcie mięśni, wspomaga krążenie i redukuje stres. 

Na życzenie Gości wykonujemy usługi kosmetyczne oraz masaże relaksacyjne.

sectionImage

Hotel bez Barier

Dbając o potrzeby gości niepełnosprawnych  przygotowaliśmy łagodny podjazd do wejścia głównego oraz stanowisko recepcyjne przystosowane dla osób na wózkach. Zadbaliśmy też o szerokie przejścia, łatwy dostęp do wind na każdej kondygnacji (łącznie z garażem) oraz specjalną publiczną łazienkę na parterze.

Hotel oferuje dwa pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów.

sectionImage

Mapa Atrakcji

Opole zachwyca pięknem przyrody rezerwatów i parków krajobrazowych, malowniczo położonymi jeziorami i wstęgami rzek. Turystów żądnych wiedzy przyciąga zabytkowymi pałacami i zamkami możemy spróbować tu regionalnych przysmaków, uczestniczyć w ludowych obrzędach, poznać zapominane już rzemiosła czy prześledzić życie prastarej śląskiej wsi w skansenie.


Interaktywna Mapa Atrakcji
Mapa Atrakcji