Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Tutaj tworzymy smaki

Zapraszamy do skosztowania wyśmienitych dań kuchni śródziemnomorskiej i polskiej. Ciekawą kartę uzupełniają dania oparte na sezonowych produktach, jak i specjałach kuchni śląskiej. Miłośnicy win znajdą tutaj ciekawą selekcję win europejskich, a także pochodzących z nowego świata.

Restauracja hotelu DeSilva Premium promuje również dania zdrowej i naturalnej kuchni. W naszej karcie menu każdy Gość znajdzie coś dla siebie.

Restauracja czynna w godzinach 17:00-22:00.

Otwarta kuchnia

Położona na parterze hotelu restauracja oferuje 74 miejsca w nowoczesnym i stylowym wnętrzu. Nowością jest tu otwarta kuchnia, w której wszystkie potrawy przygotowywane są na oczach gości.

DeSilva Natural Farm

W trosce o jak najwyższą jakość serwowanych dań Restauracje Hoteli DeSilva wprowadziły do swojego menu mięsa pochodzące z własnej, ekologicznej hodowli.

 

Wołowina, wieprzowina oraz przetwory takie jak pasztety, kiełbasy, polędwiczki nie zawierają sztucznych dodatków oraz chemii. Spróbuj i dziel z nami ideę Natural Meat!

 

NATURAL MEAT to idea szerzona przez DeSilva Natural Farm – ekologiczną hodowlę bydła rasy Highland. Jej ideą jest produkcja wysokiej jakości mięsa wołowego i wieprzowego, pochodzącego wyłącznie z naturalnych pastwisk, bogatych w zioła i naturalne środowisko. Ten wyjątkowy chów daje wołowinę o wysokich walorach kulinarnych o niskiej zawartości cholesterolu i tłuszczu okrywowego.

Lobby Bar

Zapraszamy do baru z kominkiem, dużym ekranem TV i bezpłatnymi stanowiskami internetowymi. Oferujemy duży wybór drinków, koktajle, piwo i lekkie przekąski.

 

Jest to doskonałe miejsce biznesowych spotkań, czy wspólnego przeżywania sportowych wydarzeń.

Cukiernia DeSilva la Crème

Usytuowana w Hotelu DeSilva Premium Opole Cukiernia la Crème oferuje szeroki wybór ciast, deserów, tortów, a także słodką oprawę każdego przyjęcia.

 

Tworzone z pasją i zamiłowaniem wyroby Dominiki – głównego cukiernika, to słodkie arcydzieła w każdym calu. Dominika doświadczenie i wiedzę zdobyła sama. W swojej pracy łączy tradycyjne receptury z nowoczesnymi technologiami. Jej inspiracją są światowi i polscy cukiernicy. Wzięła udział w wielu szkoleniach cukierniczych m.in. „Nowoczesne cukiernictwo”, „Desery na talerzu”, „Torty i czekolada”, jednak preferuje swój własny prosty, delikatny i minimalistyczny styl dekoracji.

 

Prezentujemy Państwu katalog wyrób cukierniczych, w którym z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie.

VIP Room

Wyselekcjonowana whisky w dobrym towarzystwie zawsze smakuje lepiej.

 

VIP Room – idealne miejsce na kameralne szkolenia, spotkania, rekrutacje oraz kolacje biznesowe. Spokojna atmosfera naszego VIP Roomu sprzyja odprężeniu i ciekawym rozmowom.

DeSilva Shop

Tuż przy recepcji znajduje się całodobowy sklep z artykułami pierwszej potrzeby, napojami chłodzącymi, piwem i lekkimi przekąskami w poręcznych opakowaniach. To doskonałe rozwiązanie dla gości planujących późne przyjazdy lub nocny wyjazd.