Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Poczuj się jak w domu

Wszystkim Gościom zapewniamy noclegi w wygodnych pokojach, połączone z najwyższym standardem obsługi. Nasz hotel jest obiektem posiadającym największą liczbę pokoi w centrum Opola, w których jesteśmy w stanie gościć do 274 osób.

Komfortowe pokoje, przyjemna atmosfera oraz atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że nasz hotel to idealne miejsce zarówno na biznesowe spotkanie, jak i na wspaniały wypoczynek o każdej porze roku w Opolu.

Pokój dwuosobowy typu DBL

16 m2

2-3 osób

1 x 180x200


Pokój dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim wyposażony w nowoczesne i ergonomiczne meble. Naturalne wykładziny i tkaniny, stylowe wykończenia i markowe wyposażenie tworzą doskonałe warunki dla wypoczynku i noclegu w hotelu.

 

WYPOSAŻENIE POKOJU:
Nowoczesne łóżko typu Queen (180 x 200 cm) oraz dodatkowo rozkładana sofa (120 × 200 cm) lub tapczan (90 × 200 cm), elegancka łazienka z nowoczesną deszczownicą i ręcznym prysznicem, suszarką, kosmetykami i kompletem ręczników, indywidualnie sterowana klimatyzacja, miękki zagłówek z lampkami do czytania, bezprzewodowy Internet, telefon, telewizor LED z płaskim ekranem, bezgłośna lodówka z wodą mineralną w cenie noclegu, przestronna szafa ubraniowa, sejf, wygodne biurko i stolik dogodny do pracy lub jedzenia w łóżku.

Apartament STUDIO

41 m2

1 - 3osoby

180x200 oraz rozkładana dodatkowa sofa 120x200

Apartament dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim wyposażony w nowoczesne i ergonomiczne meble. Dodatkowo pokój dzienny w rozkładaną sofą. Naturalne wykładziny i tkaniny, stylowe wykończenia i markowe wyposażenie tworzą doskonałe warunki dla wypoczynku i noclegu w hotelu.

 

WYPOSAŻENIE POKOJU:
Nowoczesne łóżko typu Queen (180 x 200 cm) oraz dodatkowo rozkładana sofa (120 × 200 cm), w osobnym pokoju, elegancka łazienka z nowoczesną deszczownicą i ręcznym prysznicem, suszarką, kosmetykami i kompletem ręczników, szlafroków i kapci, dodatkowa toaleta z umywalką, indywidualnie sterowana klimatyzacja, miękki zagłówek z lampkami do czytania, bezprzewodowy Internet, telefon, dwa telewizory LED z płaskim ekranem, dwie bezgłośne lodówki z wodą mineralną oraz napojami bezalkoholowymi oraz alkoholami, w cenie noclegu, przestronna szafa ubraniowa, sejf, wygodne biurko i stolik dogodny do pracy lub jedzenia w łóżku.

Pokój dwuosobowy typu TWIN

16 m2

2-3 osób

2x 90x200


Pokój dwuosobowy z 2 łóżkami, wyposażony w nowoczesne i ergonomiczne meble. Naturalne wykładziny i tkaniny, stylowe wykończenia i markowe wyposażenie tworzą doskonałe warunki dla wypoczynku i noclegu.

 

WYPOSAŻENIE POKOJU:
Nowoczesne łóżka (90 x 200 cm) oraz dodatkowo rozkładana sofa (120 × 200 cm) lub tapczan (90 × 200 cm), elegancka łazienka z nowoczesną deszczownicą i ręcznym prysznicem, suszarką, kosmetykami i kompletem ręczników, indywidualnie sterowana klimatyzacja, miękki zagłówek z lampkami do czytania, bezprzewodowy Internet, telefon, telewizor LED z płaskim ekranem, bezgłośna lodówka z wodą mineralną w cenie noclegu, przestronna szafa ubraniowa, sejf, wygodne biurko i stolik dogodny do pracy lub jedzenia w łóżku.