Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Skomponuj swoją kartę dań!

Jako profesjonalna firma specjalizująca się w cateringu, jesteśmy w stanie skomponować dla Państwa indywidualną kartę dań, która podkreśli wyjątkowość wydarzenia, niezależnie od tego, czy będzie to spotkanie biznesowe czy kameralne przyjęcie weselne. Obsługujemy przedsięwzięcia na terenie całego miasta Opola, jak i okolic.

 

Organizacja cateringu nawet w najbardziej niestandardowym miejscu nie stanowi dla nas większego problemu. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.

Możesz na nas polegać

Hotel DeSilva w Opolu oferuje usługi cateringowe na najwyższym poziomie, które są adresowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i grupowych. Naszą specjalnością jest cateringowa obsługa szkoleń, konferencji, eventów, spotkań biznesowych, a także różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych.

Catering

Bez względu na skalę wydarzenia, dokładamy wszelkich starań, aby nasz catering opierał się zawsze na starannie wyselekcjonowanych posiłkach, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy.

 

Jesteśmy po to, aby wspierać Państwa nietypowe pomysły wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, biorąc pod uwagę indywidualne wymagania i sugestie.

Catering biznesowy

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów, Hotel DeSilva Premium Opole oferuje catering biznesowy. Z największą starannością oraz dbałością o najmniejsze szczegóły jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości obsługę cateringową imprez dla firm i instytucji.

 

Klientom biznesowym Hotel DeSilva Premium Opole proponuje także profesjonalny catering na targach, konferencjach, szkoleniach, a także spotkaniach dyplomatycznych.

Catering przyjęć
okolicznościowych

Catering jest także usługą, którą świadczymy na zlecenia klientów indywidualnych z Opola, zapewniając kompleksową obsługę wesel, komunii, chrzcin oraz różnego rodzaju prywatnych spotkań w domach.

 

Wyśmienite menu przygotowane przez doświadczonych mistrzów kuchni uświetni każde przyjęcie, nadając niepowtarzalnego charakteru całej uroczystości.

Zaplecze produkcyjne

Nasza kuchnia zlokalizowana jest w samym centrum Opola. Jest to miejsce zaprojektowane i dostosowane do obsługi wszelkiego rodzaju eventów i uroczystości.
Dysponujemy nowoczesnym i wielofunkcyjnym sprzętem, który pozwala nam na realizację najbardziej nietypowych zamówień. Nasze zaplecze produkcyjne spełnia niezbędne wymogi sanitarne i bezpieczeństwa.