Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia

DeSilva Premium jest doskonałym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji biznesowych oraz wyjazdów integracyjnych. Atutem naszego hotelu jest nowoczesna i przestronna sala bankietowa z pełnym wyposażeniem, restauracja i lobby bar z kominkiem i dużym ekranem TV oraz VIP Room.

5 SAL
KONFERENCYJNYCH
260 M2 POWIERZCHNI
KONFERENCYJNEJ
WYSOKIEJ
JAKOŚCI SPRZĘT
ELASTYCZNY
UKŁAD
ZAPLECZE
GASTRONOMICZNE
BEZPIECZNE
KONFERENCJE

Możliwości sali konferencyjnej w Opolu

Osobom przybywającym do naszego hotelu, m.in. w celach biznesowych, oddajemy do dyspozycji pomieszczenia spełniające najwyższe wymagania:

 

5 wielofunkcyjnych sal konferencyjno-bankietowych (40-85 m2) o łącznej powierzchni 260 m2. Każda z nich ma dostęp do naturalnego światła dziennego i jest klimatyzowana. Takie warunki zapewniają komfortowe przeprowadzanie spotkań nawet w wyjątkowo upalne dni.

 

Możliwość przebudowy przestrzeni zgodnie z Państwa preferencjami, dzięki zastosowaniu ścian mobilnych.

 

Wszystkie sale do przeprowadzania konferencji wyposażone są w wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt do prezentacji multimedialnych, w skład którego wchodzą: podwieszane rzutniki LCD, ekrany, flipcharty, wskaźniki laserowe, nagłośnienie, a także szybki bezprzewodowy Internet.

 

Catering w obrębie każdej sali konferencyjnej zapewniający stały dostęp do napojów, przekąsek oraz deserów.

 

Na życzenie możemy zapewnić asystę dedykowanego Meeting Concierge, a także zorganizować dodatkowe wyposażenie, takie jak: podest, mównicę, laptop czy kabinę do tłumaczenia symultanicznego wraz z usługą tłumacza.

Specjalna oferta konferencyjna

Prowadzenie oraz uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach i długich spotkaniach biznesowych zmusza nasze organizmy do dużego wysiłku, w efekcie czego marzymy o długiej kąpieli i odpoczynku w wygodnym łóżku.

 

Z tego powodu przygotowaliśmy dla uczestników takich wydarzeń komfortowe pokoje w specjalnych cenach. W każdym z naszych klimatyzowanych pokoi mamy do zaoferowania wysoki standard wykończenia oraz wygodę, którą zapewniają:

 

• Łazienka z nowoczesną deszczownicą, ręcznym prysznicem, suszarką i dedykowanymi kosmetykami pielęgnacyjnymi
• Kontynentalne łóżko z miękkim wezgłowiem i lampkami umożliwiającymi wieczorowe czytanie
• Bezprzewodowy Internet, telefon oraz telewizor LED
• Przestronna szafa ubraniowa
• Bezgłośna lodówka
• Stolik pozwalający jeść w łóżku lub dokończyć w nim swoją pracę
• Sejf zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo ważnej dokumentacji i kosztowności

Opieka nad konferencją

Odpowiednie przygotowanie sali konferencyjnej wymaga zaangażowania i doświadczenia w organizowaniu różnego rodzaju wydarzeń.
Z tego też powodu oferujemy Państwu usługę Meeting Concierge.

To asysta naszego pracownika, którego zadaniem jest kompleksowa opieka nad powierzonym mu zleceniem. Będzie on pozostawać do Państwa dyspozycji począwszy od przygotowania oferty, poprzez cały pobyt w naszym hotelu, skończywszy na końcowym rozliczeniu. Asystent poprowadzi nadzór nad przebiegiem spotkania w sali konferencyjnej i będzie koordynatorem wszystkich aspektów z nim związanych, m. in. stroną techniczną przygotowań oraz kwestiami gastronomicznymi.

Całodniowy pobyt w sali konferencyjnej w Opolu może być bardzo wyczerpujący. Mając to na uwadze przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę, która pomoże utrzymać koncentrację na odpowiednio wysokim poziomie, a także systematycznie regenerować siły. Green Time w DeSilva to zdrowa, zielona przerwa kawowa, podczas której osoby przebywające na sali konferencyjnej w Opolu mogą skosztować m. in. owocowych sałatek, smoothie, roladek z tortilli z pastą humus i rukolą, różnego rodzaju herbat oraz naturalnej i bezkofeinowej kawy. Na Państwa życzenie Szef Kuchni może przygotować lekki, pyszny lunch w formie specjalnego bufetu bogatego w świeże ryby, drób oraz warzywa i sałatki (również z grilla).

Rozrywka po konferencji

Po dniu spędzonym w sali konferencyjnej przychodzi czas na relaks.

 

W tym celu warto jest zawitać do naszej restauracji z otwartą kuchnią, gdzie można podziwiać kunszt kucharzy przygotowujących znakomite dania kuchni regionalnej i śródziemnomorskiej. Ponadto, nasi Goście mogą zasiąść w bardzo wyjątkowym miejscu, jakim jest VIP ROOM.

 

Po całodziennym spotkaniu zorganizowanym w sali konferencyjnej, chętne osoby mogą zregenerować siły korzystając z oferty stacjonarnego studia fitness, w którym znajdują się bieżnia, orbitrek oraz rower stacjonarny.