Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Sala weselna w DeSilva Opole

Restauracja Hotelu DeSilva Premium Opole jest doskonałym miejscem do organizacji, przyjęć weselnych, rodzinnych uroczystości, chrzcin, czy komunii. Nietuzinkowe wnętrza, doskonała kuchnia oraz doświadczony i przyjazny personel zapewnią komfort i wyjątkowość każdego wydarzenia.

Wesela

Wyjątkowe chwile, wymagają wyjątkowej oprawy.

 

Ślub to jedna z najwspanialszych chwil w życiu człowieka, dlatego staramy się, aby nadać temu wydarzeniu wyjątkowo uroczysty charakter i stworzyć niepowtarzalną, radosną atmosferę.

Komunie

Uroczystość komunijna to jeden z najważniejszych dni w życiu zarówno dziecka jak i jego rodziców.

 

Wyjątkowy charakter tego wydarzenia wymaga odpowiedniej oprawy i przygotowań. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hotelu DeSilva Premium Opole. Nasi pracownicy wyręczą Państwa z długotrwałych przygotowań i zadbają o każdy szczegół imprezy.

Przyjęcia rodzinne

Przyjęcie dla stu osób, koktajl, uroczysta kolacja, czy małe spotkanie w gronie znajomych?

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy restaurację, sale bankietowe oraz kameralny Cigar Room. Z przyjemnością przygotujemy szczegółowy plan i menu imprezy, a nasz Meeting Concierge zadba o jej organizację.

bankiety

Zaplecze produkcyjne

Nasza kuchnia zlokalizowana jest w samym centrum Opola. Jest to miejsce zaprojektowane i dostosowane do obsługi wszelkiego rodzaju eventów i uroczystości.
Dysponujemy nowoczesnym i wielofunkcyjnym sprzętem, który pozwala nam na realizację najbardziej nietypowych zamówień. Nasze zaplecze produkcyjne spełnia niezbędne wymogi sanitarne i bezpieczeństwa.