Restauracja & Bar - Dla dzieci i dorosłych

Restauracja oferuje 126 miejsc z możliwością łatwego połączenia z salą bankietowąna dla 60 osób. Przytulne wnętrze restauracji stwarza wyjątkowy klimat, a smaczna kuchnia oraz profesjonalna obsługa czynią to miejsce idealnym zarówno na prywatne, jak i służbowe spotkania. Wychodząc naprzeciw potrzebom gości, restauracja dba, aby menu było różnorodne i ciekawe, dobierane stosownie do pory roku bądź czasu trwania i charakteru uroczystości. W restauracji znajduje się aneks z przestronnym bufetem oraz regał z winami.

Menu

Chcemy zaprosić Państwa w krótką podróż przez smaki kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Charakteryzują się one dużym wyborem świeżych mięs i ryb, użyciem doskonałej jakości oliwy, czosnku i aromatycznych ziół.
Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz nasze menu

DeSilva Natural Farm

W trosce o jak najwyższą jakość serwowanych dań Restauracje Hoteli DeSilva wprowadziły do swojego menu mięsa pochodzące z własnej, ekologicznej hodowli. Wołowina, wieprzowina oraz przetwory takie jak pasztety, kiełbasy, polędwiczki nie zawierają sztucznych dodatków oraz chemii. Spróbuj i dziel z nami ideę Natural Meat!

NATURAL MEAT to idea szerzona przez DeSilva Natural Farm - ekologiczną hodowlę bydła rasy Highland. Jej ideą jest produkcja wysokiej jakości, mięsa wołowego i wieprzowego, pochodzącego wyłącznie z naturalnych pastwisk, bogatych w zioła i naturalne środowisko. Ten wyjątkowy chów, daje wołowinę o wysokich walorach kulinarnych, o niskiej zawartości cholesterolu i tłuszczu okrywowego.

                  

Lobby bar

Zapraszamy także do naszego baru z kominkiem i TV, to doskonałe miejsce do przeżywania sportowych emocji na dużym ekranie.

W barze, oprócz szerokiego wyboru napojów i alkoholi, można zamówić także znakomite przekąski i lekkie dania.

Bar czynny jest od godz. 8.00 do 24.00.
 

Zobacz kartę bar

DeSilva Shop

Przy recepcji znajduje się całodobowy sklep z artykułami pierwszej potrzeby, napojami chłodzącymi, piwem i przekąskami.

Restauracja dla dzieci

Jeśli zamierzają Państwo odwiedzić nasz hotel DeSilva Warszawa Piaseczno wraz ze swoimi pociechami, na pewno zainteresuje Państwa fakt, że w naszym kompleksie znajduje się restauracja specjalnie przygotowana dla dzieci. Została ona przystosowana do potrzeb najmłodszych, a także ich rodziców. Dzięki temu rozwiązaniu, mali goście będą czuli się komfortowo, a Państwo będą mieć pewność, że dzieci się nie nudzą oraz spędzają czas pod fachową opieką

 

Zobacz menu dla dzieci wydrukuj swoim dzieciom!

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno
| ul. Puławska 42, 05-500 Piaseczno
| tel.: +48 22 703 70 00 fax: +48 22 703 70 01 e-mail: piaseczno@desilva.pl