Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia

Hotel DeSilva Inn Katowice Airport to obiekt, którego wyjątkowo atrakcyjne położenie, wysoki standard oraz profesjonalizm obsługi sprawiają, iż jest on bardzo trafnym wyborem dla klientów biznesowych.

Usytuowanie hotelu tuż przy lotnisku, zaledwie 1,7 km od portu oraz sąsiedztwo rozbudowanej infrastruktury dróg szybkiego ruchu sprawiają, że zorganizowanie konferencji w Katowicach o zasięgu zarówno ogólnopolskim jak i europejskim nie stanowi żadnego problemu. Udogodnienia komunikacyjne pozwalają naszym Gościom przemieszczać się sprawnie i bezproblemowo, oszczędzając przy tym sobie nerwów i nie tracąc czasu.

Z kolei bogate zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz uśmiechnięta i kompetentna obsługa tworzą wyjątkowo przyjazną atmosferę hotelu DeSilva Inn Katowice Airport sprzyjającą zarówno powodzeniu spotkań biznesowych, jak i przywracającemu siły wypoczynkowi.

4 SALE
KONFERENCYJNYCH
260 M2 POWIERZCHNI
KONFERENCYJNEJ
WYSOKIEJ
JAKOŚCI SPRZĘT
ELASTYCZNY
UKŁAD
ZAPLECZE
GASTRONOMICZNE
BEZPIECZNE
KONFERENCJE

Nasze sale konferencyjne

Najbardziej przyjazne konferencje w Pyrzowicach

 

Wiemy, jak bardzo ważna jest przyjazna atmosfera i odpowiednio przystosowane pomieszczenie, w którym odbywają się spotkania biznesowe. Dlatego też, z myślą o szczególnych potrzebach świata biznesu powstały w naszym hotelu 4 w pełni wyposażone sale konferencyjne mogące pomieścić w sumie do 230 osób.

Wszystkie oferowane przez nas pomieszczenia są usytuowane tak, by zapewniać dużo światła dziennego.
Klimatyzacja i bezpłatny, profesjonalny sprzęt do prezentacji multimedialnych taki, jak rzutniki DLP, ekrany i flipcharty z markerami, pozwalają na przeprowadzenie spotkania biznesowego na najwyższym poziomie i w komfortowych warunkach. Do Państwa dyspozycji udostępniamy także szybki i bezprzewodowy Internet.

Atrakcyjny pakiet konferencyjny

Skorzystaj z najbardziej przyjaznego pakietu konferencyjnego

 

Osobom chcącym zorganizować konferencję mamy do zaoferowania specjalny całodniowy pakiet, obejmujący wynajem sali konferencyjnej, bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu, wyposażenie multimedialne sali (rzutnik DLP, ekran oraz flipchart z markerami) oraz zaplecze gastronomiczne.

Oferowany przez nas pakiet konferencyjny zapewnia wszystko to, co jest niezbędne dla przeprowadzenia rozmów biznesowych w sprzyjających warunkach. W jego zakresie znajdują się smaczne i pożywne posiłki dla uczestników konferencji, tj. lunch 2-daniowy oraz świeżo parzona kawa z ekspresu, a także szeroki wybór herbat, soków oraz ciasta własnego wypieku dostępne non-stop w trakcie spotkania.

Atrakcje po konferencji

Czas na relaks

 

Po dniu spędzonym w sali konferencyjnej naszym Gościom należy się wypoczynek. Są jednak osoby, którym taki stan zapewnia solidny wysiłek fizyczny. Idealnym rozwiązaniem będzie dla nich skorzystanie z naszego Fitness Roomu, w którym znajdują się m. in. atlas do ćwiczeń, rower stacjonarny oraz bieżnia.

W celu całkowitego odprężenia się po spotkaniu, proponujemy miło spędzić czas w bardzo przytulnym i klimatycznym miejscu jakim jest Lobby Bar z kominkiem.

Opieka podczas konferencji

Dbamy o Twój komfort przez cały czas

 

Klientom organizującym konferencje proponujemy także specjalne ceny komfortowo i funkcjonalnie urządzonych pokoi. Zapewniamy noclegi o wysokim standardzie. Nowoczesne wyposażenie pokoi w hotelu DeSilva to m.in. szerokie wygodne łóżka z materacami kieszeniowymi i opcją pillow menu (dodatkowe poduszki o różnej twardości i wielkości), prywatna, przestronna i w pełni wyposażona łazienka z dedykowanymi kosmetykami, indywidualnie sterowana klimatyzacja, sprzęt RTV i lodówka.

W trosce o ochronę ważnych dokumentów i wartościowych rzeczy prywatnych, w każdym pokoju umieściliśmy także duży sejf mogący pomieścić nawet 17-calowy laptop.