Hotel

Hotel DeSilva Inn Katowice Airport jest położony najbliżej międzynarodowego lotniska w Katowicach-Pyrzowicach (odległość tylko 1,7 km), przez co stał się najczęściej wybieranym hotelem przez gości będących w podróży służbowej, w tranzycie lub wylatujących z Katowic na urlop.

sectionImage

Oferta hotelu

Hotel DeSilva Inn Katowice Airport oferuje:

  • 77 komfortowych, klimatyzowanych pokoi
  • 4 sale konferencyjno-bankietowe,
  • bezpłatny i bezprzewodowy Internet na terenie całego obiektu,
  • monitorowany parking hotelowy,
  • restaurację i bar z kominkiem oraz dużym ekranem TV,
  • ogródek piwny z grillem (w okresie letnim)
  • DeSilva Shop 24h - sklepik z napojami i przekąskami.
sectionImage

Fitness Room

Idąc na przeciw modzie "byciu fit" hotel otworzył Fitness Room wyposażony w: atlas do ćwiczeń, bieżnię, rower stacjonarny, orbitrek, step, hantle i matę do ćwiczeń.

sectionImage

Rowery

Dla miłośników dwóch kółek mamy niespodziankę. Nasi Goście mogą korzystać z rowerów, które udostępniamy bez dodatkowej opłaty.

sectionImage

Pillow menu

W trosce o naszych Gości przygotowaliśmy Pillow Menu aby zapewnić zdrowy sen, który jest gwarancją udanego dnia i dobrego samopoczucia. Na Państwa życzenie wymienimy poduszkę, na taką, która zapewni wygodę podczas snu.

sectionImage

Lokalizacja

Hotel położony jest zaledwie 1,7 km od międzynarodowego lotniska w Katowicach-Pyrzowicach. Doskonała lokalizacja Hotelu pozwala na szybkie i bezproblemowe poruszanie się po całej aglomeracji śląskiej. Idealnie położenie stanowi niewielka odległość tras A1, A4, S1 oraz DK1 prowadzących do Warszawy, Cieszyna, Krakowa i Wrocławia.

Dla osób ceniących rozrywkę i wielkie wydarzenia kulturalne zaledwie 30 km od hotelu znajduje się Hala widowiskowo-sportowa „SPODEK” (www.spodekkatowice.pl/pl/), Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach (www.mck.katowice.eu), siedziba NOSPR (www.nospr.org.pl) oraz Muzeum Śląskie (www.muzeumslaskie.pl).
W oddalonych o 20 km Tarnowskich Górach zwiedzić można Kopalnię Srebra, która została wpisana na listę UNESCO (www.kopalniasrebra.pl).