Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Hotel dla osób w podróży

Hotel DeSilva Inn Katowice Airport to obiekt, którego wyjątkowo atrakcyjne położenie, wysoki standard oraz profesjonalizm obsługi sprawiają, iż jest on bardzo trafnym wyborem dla klientów w podróży.

Dysponujemy własnym, komfortowym Shuttle Bus, który jest dostępny dla naszych Gości przez całą dobę. Dla osób, które wylatują z lotniska w Katowicach/Pyrzowicach nasz hotel oferuje, za dodatkową opłatą duży, wygodny oraz monitorowany parking. Usługa parkingowa obejmuje także transport Shuttle Busem.

Naszym Gościom hotelowym oferujemy za dodatkową opłatą parking podczas pobytu w hotelu.

DeSilva Park&Fly

Wszystkim odlatującym z lotniska Katowice – Pyrzowice oferujemy monitorowany i wygodny parking, który oddalony jest od lotniska 5 minut.
W ramach oferty Park&Fly zapewniamy transport na lotnisko własnym shuttle busem.

Stay & Park & Fly

Zanocuj w Hotelu DeSilva Inn Katowice Airport, a parking do 21 dni otrzymasz w cenie noclegu.

 

Zarezerwuj nocleg na naszej stronie z kodem promocyjnym „URLOP”.

Shuttle Bus DeSilva

Z lotniska do hotelu najłatwiej jest podróżować hotelowym Shuttle Busem DeSilva, który jest dostępny przez całą dobę. Po odebraniu bagażu prosimy o telefon do hotelu pod numerem: +48 32 393 88 88 lub +48 664 323 020

 

Dodatkowa opłata za transport pobierana jest w recepcji hotelu.

Oferta parkingowa

Bardzo bliskie sąsiedztwo międzynarodowego portu lotniczego Katowice Airport pozwala oszczędzić czas oraz umożliwia sprawną i bezproblemową komunikację do i z lotniska. Oferujemy także najtańszy parking w okolicy – w cenie parkingu zapewniamy transport na i z lotniska własnym Shuttle Busem, dostępnym całodobowo.

SPRAWDŹ AKTUALNY CENNIK

Wczesne śniadania

Dla gości, którzy mają wczesny lot, oferujemy śniadania na wynos i zapewniamy bezpłatną świeżą kawę, herbatę i ciastka, które są dostępne w naszej recepcji.

Oferty specjalne

HOTEL DESILVA INN KATOWICE AIRPORT