Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Tutaj tworzymy smaki

Restauracja hotelowa oferuje 110 miejsc, serwuje śniadania w formie bufetu, biznesowe lunche, kuchnię polską z daniami regionalnymi oraz śródziemnomorską à la carte. Restauracja ma możliwość połączenia z salą bankietową, mogącą pomieścić kolejnych gości lub służyć jako parkiet taneczny. Znajduje się w niej aneks z przestronnym bufetem oraz regał z winami.

Restauracja czynna jest od godz. 14.00 do 21.00.

Śniadania serwujemy w godz. 6.30 – 10.00.

Menu

Chcemy zaprosić Państwa w krótką podróż przez smaki kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Charakteryzują się one dużym wyborem świeżych mięs i ryb, użyciem doskonałej jakości oliwy, czosnku i aromatycznych ziół.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

DeSilva Natural Farm

Spróbuj i dziel z nami ideę Natural Meat!

W trosce o jak najwyższą jakość serwowanych dań Restauracje Hoteli DeSilva wprowadziły do swojego menu mięsa pochodzące z własnej, ekologicznej hodowli.
Wołowina, wieprzowina oraz przetwory takie jak pasztety, kiełbasy, polędwiczki nie zawierają sztucznych dodatków oraz chemii.

 

NATURAL MEAT to idea szerzona przez DeSilva Natural Farm – ekologiczną hodowlę bydła rasy Highland. Jej ideą jest produkcja wysokiej jakości mięsa wołowego i wieprzowego, pochodzącego wyłącznie z naturalnych pastwisk, bogatych w zioła i naturalne środowisko. Ten wyjątkowy chów daje wołowinę o wysokich walorach kulinarnych, niskiej zawartości cholesterolu i tłuszczu okrywowego.

Lobby Bar

Popołudniowy relaks

Zapraszamy do naszego baru z kominkiem oraz dużym ekranem TV na relacje sportowe na żywo. W barze, oprócz szerokiego wyboru napojów i alkoholi, można zamówić również znakomite lekkie dania.

Jest to doskonałe miejsce biznesowych spotkań, czy wspólnego przeżywania sportowych wydarzeń.

 

Bar czynny jest od godz. 8.00 do 22.00.

Catering

Wyborny smak, perfekcyjna organizacja i niezawodna obsługa.

Catering na imprezy dla firm i uroczystości rodzinne to nasza specjalność.
Zorganizujemy obsługę gastronomiczną każdego rodzaju wydarzenia: szkoleń, bankietów, koktajli, imprez plenerowych, wesel, imprez okolicznościowych.

DeSilva Shop

Jesteśmy dla Was przez całą dobę.

 

Tuż przy recepcji znajduje się całodobowy sklep z artykułami pierwszej potrzeby, napojami chłodzącymi i lekkimi przekąskami w poręcznych opakowaniach. To doskonałe rozwiązanie dla gości planujących późne przyjazdy lub nocny wyjazd.