Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Poczuj się jak w domu

Wszystkim Gościom zapewniamy noclegi w wygodnych wnętrzach hotelu, połączone z najwyższym standardem obsługi.

Komfortowe pokoje, przyjemna atmosfera oraz atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że nasz hotel to idealne miejsce zarówno na biznesowe spotkanie, jak i na wspaniały wypoczynek o każdej porze roku.

Pokój dwuosobowy typu DBL

16 m2

2-3 osób

1 x 140x200


Pokój dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim. Wyposażony w nowoczesne i ergonomiczne meble. Naturalne wykładziny i tkaniny, stylowe wykończenia i markowe wyposażenie tworzą doskonałe warunki wypoczynku i noclegu.

 

WYPOSAŻENIE POKOJU:
Nowoczesne łóżko dwuosobowe typu Queen (140 x 200 cm) z miękkim zagłówkiem i lampkami do czytania oraz dodatkowo sofa, która ma wymiary łóżka jednoosobowego  (90 × 200 cm), elegancka łazienka z nowoczesną deszczownicą i ręcznym prysznicem, suszarką, kosmetykami i kompletem ręczników, indywidualnie sterowana klimatyzacja, bezprzewodowy Internet, telefon i telewizor LED z płaskim ekranem, bezgłośna lodówka z wodą mineralną w cenie noclegu, szafa ubraniowa, sejf, wygodne biurko i stolik dogodny do pracy lub jedzenia w łóżku.

Pokój dwuosobowy typu TWIN

16 m2

2-3 osób

2x 90x200


Pokój dwuosobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami. Wyposażony w nowoczesne i ergonomiczne meble. Naturalne wykładziny i tkaniny, stylowe wykończenia i markowe wyposażenie tworzą doskonałe warunki wypoczynku i noclegu w hotelu.

 

WYPOSAŻENIE POKOJU:
Nowoczesne łóżka jednoosobowe (90 x 200 cm) z miękkimi zagłówkami i lampkami do czytania oraz dodatkowo rozkładana sofa (120 × 200 cm) lub tapczan (90×200 cm), elegancka łazienka z nowoczesną deszczownicą i ręcznym prysznicem, suszarką, kosmetykami i kompletem ręczników, indywidualnie sterowana klimatyzacja, bezprzewodowy Internet, telefon i telewizor LED z płaskim ekranem, bezgłośna lodówka z wodą mineralną w cenie noclegu, szafa ubraniowa, sejf, wygodne biurko i stolik dogodny do pracy lub jedzenia w łóżku.

Book Icon - Desilva - sieć hoteli w Polsce

rezerwuj