Warszawska Pijalnia Whisky

Single Malt Whisky

W Warszawskiej Pijalni Whisky możesz spróbować jednych z najlepszych i najrzadszych whisky ze Szkocji i ze świata. Każda butelka whisky single malt jest unikalna, a produkcja jedynie ograniczonej ilości czyni ją niespotykanie wyjątkową i niepospolitą. Wszystkie nasze trunki pochodzą z pojedynczych beczek, które nadają niepowtarzalny smak i aromat oraz wzbogacają doznania smakowe. Smak raz opróżnionej i wypitej zawartości każdej beczki whisky single malt ginie na zawsze, pozostając jedynie w pamięci tych, którzy mieli szansę jej skosztować! Właśnie dlatego koneserzy whisky uznają single malt jako najbardziej szlachetną odmianę tego trunku. Chcemy, abyście również Wy poznali ten wyjątkowy smak i inną kulturę picia szkockiej whisky!

Degustacje i spotkania

Dobra whisky w dobrym towarzystwie zawsze smakuje lepiej. Spokojna atmosfera naszego baru sprzyja rozmowom i dzieleniu się swoimi doświadczeniami smakowymi. Zaproś przyjaciół i znajomych na niezapomniany wieczór, podczas którego odkryjecie unikalny i oryginalny smak Single Malt Whisky.

Spotkania firmowe

Spotkanie połączone z degustacją whisky stanowi dobry pomysł na pozytywą integrację pracowników działu lub zespołu. To coś zdecydowanie innego niż kolejne wspólne wyjście do pubu. To może być Wasz kawałek Szkocji w Warszawie. Wystarczy malutki łyk whisky i poczujesz się jakbyś znalazł się w pobliżu jednej z wielu destylarni w okolicach Glasgow...

Aktualności

Śledź na bieżąco wszystkie wydarzenia i aktualności o Warszawskiej Pijalni Whisky na Facebooku.

 

Zobacz więcej

Apartamenty Zgoda Warszawa by DeSilva
| ul. Zgoda 6, 00-018 Warszawa
| tel.: +48 22 553 62 00 fax: +48 22 827 10 44 e-mail: zgoda@desilva.pl