Przyjęcia okolicznościowe Wilanów Warszawa - DeSilva

Restauracja Hotelu Wilanów Warszawa by DeSilva to doskonałe miejsce do organizacji przyjęć – zarówno kameralnych spotkań w rodzinnym gronie, jak i większych uroczystości. Dysponujemy dwiema przestrzennymi salami o klasycznym wystroju, które pomieszczą do 80 osób. Cicha i spokojna okolica Warszawy, sprawny i uśmiechnięty personel sprzyjają organizacji przyjęć właśnie w naszej restauracji.

Chrzciny i Komunie

Pozwól zorganizować nam to wyjątkowe przyjęcie. Sprawimy że, to ważne dla Twojego dziecka wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem, a dla Was przyjemnym i radosnym rodzinnym spotkaniem.

 

Sprawdź ofertę

Kameralne wesele

Jeśli poszukujesz miejsca na kameralne wesele w cichej dzielnicy Warszawy, dobrze trafiłeś. Hotel Wilanów Warszawa by DeSilva służy klimatyczną salą, dobrą kuchnią, a przede wszystkim zadba o organizację i przebieg tego ważnego wydarzenia.

 

SPRAWDŻ OFERTĘ

Przyjęcia okolicznościowe

Zapraszamy Państwa do organizacji w naszym hotelu uroczystej kolacji, czy przyjęcia rodzinnego. Chętnie przygotujemy propozycję menu zgodne z Państwa sugestiami i oczekiwaniami finansowymi.

 

SPRAWDŻ OFERTĘ

Oferta konsolacji

Pozwólcie Państwo zadbać naszym pracownikom o organizację oraz spokojny przebieg przyjęcia pożegnalnego.

 

Poznaj ofertę

Hotel Wilanów Warszawa by DeSilva
| ul. Kubickiego 3, 02-954 Warszawa
| tel.: +48 22 550 62 00 fax: +48 22 642 23 89 e-mail: wilanow@desilva.pl