Sala konferencyjna Warszawa Wilanów - DeSilva

 

Trzygwiazdkowy Hotel Wilanów Warszawa by DeSilva jest idealnym miejscem dla osób, które chcą częściowo odpocząć od miejskiego zgiełku nie rezygnując przy tym z zalet, jakie oferuje duża aglomeracja. W naszym obiekcie doskonale poczują się zarówno turyści przybywający w celu zwiedzania stolicy, jak również biznesmeni i firmy chcące m. in. przeprowadzić ważne spotkanie lub zorganizować imprezę integracyjną. Warunki, które zapewniamy w salach konferencyjnych na Wilanowie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

Sale konferencyjne - Oferta

Do organizacji szkoleń, seminariów, spotkań biznesowych i rekrutacyjnych przygotowaliśmy dla Państwa specjalne pomieszczenia, które wyposażone są w nowoczesny sprzęt. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

 • 6 sal konferencyjnych na Wilanowie mogących pomieścić łącznie do 210 osób (ich pojemności mieszczą się w przedziałach 10-55 osób). Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i mają dostęp do światła dziennego, aby zapewnić uczestnikom jak najwyższy komfort nawet w upalne dni. Rozkład każdej sali możemy zmienić zgodnie z Państwa życzeniem

 • Niezbędny sprzęt do prezentacji multimedialnych, w którego skład wchodzą: projektor multimedialny, ekran oraz flipchart z markerami, a także telewizor i komputer

 • bezpłatny internet

 • Wykwalifikowaną obsługę techniczną

 • Urozmaicone menu konferencyjne w restauracji hotelowej

Atrakcyjna oferta dla uczestników

Ponad standardową ofertę sali konferencyjnej na Wilanowie, mamy do zaproponowania również pakiet nadprogramowy, który obejmuje przerwy kawowe (kawa z ekspresu, szeroki wybór herbat, soki i ciastka w trakcie każdej odbywającej się pauzy), specjalną kompozycję stworzoną ze świeżych owoców oraz lunch z napojami. Zarówno prowadzenie długich spotkań jak i uczestnictwo w nich potrafi być bardzo wyczerpujące. Po tak intensywnie spędzonym dniu wszyscy marzymy o ciepłej kąpieli, wygodnym łóżku i ciszy. Aby spełnić wszystkie te wymagania, przygotowaliśmy dla uczestników konferencji komfortowe pokoje w specjalnych cenach. Każdy z 72 pokoi (w tym jeden dla osób niepełnosprawnych) znajdujących się w Hotelu Wilanów Warszawa by DeSilva charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia oraz bogatym wyposażeniem. Do Państwa dyspozycji jest:

 

 • Łazienka z prysznicem, kompletem ręczników i zestawem kosmetyków

 • Telefon, telewizor oraz szybki, bezpłatny Internet

 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty

 • Stolik okolicznościowy, biurko/toaletka

 • Szafka nocna z lampką do czytania

 • Lodówka (dostępna w apartamentach oraz pokojach typu Comfort)

 • Darmowa woda mineralna

Zielone konferencje – Green Time

Specjalnie dla naszych Gości biorących udział w całodniowych szkoleniach, spotkaniach rekrutacyjnych i innych firmowych wydarzeniach, przygotowaliśmy zdrowe przerwy kawowe. Doskonale wiemy jak wyczerpujące dla organizmu potrafi być przebywanie w sali konferencyjnej w Wilanowie, z tego tytułu mamy Państwu do zaoferowania Green Time w DeSilva, w których serwujemy m. in. pyszne i lekkie przekąski ze świeżych owoców oraz warzyw. Na specjalne życzenie naszych Gości, Szef Kuchni może również przygotować „zielony” bufet lunchowy, zawierający w sobie dania oparte o ryby, drób, sałatki oraz grillowane warzywa. Dzięki takim przerwom, każdy z uczestników konferencji będzie mógł zregenerować własne siły oraz nabrać nowego zapału do dalszego uczestnictwa w spotkaniu.

Atrakcje po konferencji

 

Po zakończonym spotkaniu w sali konferencyjnej na Wilanowie, zapraszamy Państwa do naszej restauracji, która jest oddalona od obiektu o zaledwie 150 metrów. Serwujemy w niej dania kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej. Jest to również idealne miejsce do zorganizowania firmowej imprezy integracyjnej, lunchu lub np. kolacji dla grupy szkoleniowej. Zarówno turyści jak i osoby, które przebywały na szkoleniu lub innym wydarzeniu odbywającym się na sali konferencyjnej w Wilanowie mają szansę zwiedzić bardzo wiele atrakcji, które są w zasięgu ręki z uwagi atrakcyjnej lokalizacji naszego hotelu. Należą do nich: Pałac w Wilanowie, Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie, Ogród Botaniczny w Powsinie oraz Tężnia w Konstancinie. Osobom lubiącym sporty, aktywność fizyczną i chcących jednocześnie złapać drugi oddech po intensywnym dniu spędzonym w sali konferencyjnej na Wilanowie, polecamy Fitness 24 seven – rozbudowaną siłownię z wydzieloną specjalnie dla kobiet przestrzenią. Studio to jest czynne przez całą dobę. Fanom gry w golfa na pewno przypadnie do gustu Golf Parks Poland Wilanów, umożliwiający naukę i trening przez cały rok.

Hotel Wilanów Warszawa by DeSilva
| ul. Kubickiego 3, 02-954 Warszawa
| tel.: +48 22 550 62 00 fax: +48 22 642 23 89 e-mail: wilanow@desilva.pl