Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia

Trzygwiazdkowy Hotel Wilanów Warszawa by DeSilva jest idealnym miejscem dla osób, które chcą częściowo odpocząć od miejskiego zgiełku nie rezygnując przy tym z zalet, jakie oferuje duża aglomeracja. W naszym obiekcie doskonale poczują się zarówno turyści przybywający w celu zwiedzania stolicy, jak również biznesmeni i firmy chcące m. in. przeprowadzić ważne spotkanie lub zorganizować imprezę integracyjną. Warunki, które zapewniamy w salach konferencyjnych na Wilanowie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

6 SAL
KONFERENCYJNYCH
260 M2 POWIERZCHNI
KONFERENCYJNEJ
WYSOKIEJ
JAKOŚCI SPRZĘT
ZAPLECZE
GASTRONOMICZNE
BEZPIECZNE
KONFERENCJE

Oferta sal konferencyjnych

Nasze sale konferencyjne

 

Do organizacji szkoleń, seminariów, spotkań biznesowych i rekrutacyjnych przygotowaliśmy dla Państwa specjalne pomieszczenia, które wyposażone są w nowoczesny sprzęt.

 

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:
6 sal konferencyjnych mogących pomieścić łącznie do 160 osób (ich pojemności mieszczą się w przedziałach 10-55 osób). Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i mają dostęp do światła dziennego, aby zapewnić uczestnikom jak najwyższy komfort nawet w upalne dni. Rozkład każdej sali możemy zmienić zgodnie z Państwa życzeniem
– Niezbędny sprzęt do prezentacji multimedialnych, w którego skład wchodzą: projektor multimedialny, ekran oraz flipchart z markerami, a także telewizor i komputer
– Bezpłatny bezprzewodowy internet
– Wykwalifikowaną obsługę techniczną
– Urozmaicone menu konferencyjne w restauracji hotelowej

Atrakcyjny pakiet konferencyjny

Skorzystaj ze specjalnego pakietu

 

Ponad standardową ofertę wynajmu sali konferencyjnej, chcielibyśmy zaproponować również bogaty pakiet konferencyjny obejmujący przerwy kawowe w tym kawa z ekspresu, szeroki wybór herbat, soki i ciastka w trakcie każdej odbywającej się przerwy, lunch bufetowy lub serwowany zgodnie z preferencjami gości oraz kolacje na zakończenie dnia szkoleniowego.

 

Zarówno prowadzenie długich spotkań jak i uczestnictwo w nich potrafi być bardzo wyczerpujące. Po intensywnie spędzonym dniu na naszych gości czekają 72 pokoje hotelowe wyposażone w:
– Łazienkę z prysznicem, kompletem ręczników i zestawem kosmetyków
– Telefon, telewizor oraz szybki, bezpłatny, bezprzewodowy Internet
– Zestaw do parzenia kawy i herbaty
– Wodę mineralną
– Stolik okolicznościowy, biurko/toaletka
– Szafka nocna z lampką do czytania

Opieka podczas konferencji

Odpowiednie przygotowanie sali konferencyjnej wymaga zaangażowania i doświadczenia w organizowaniu różnego rodzaju wydarzeń.

Specjalnie dla naszych Gości biorących udział w całodniowych szkoleniach, spotkaniach rekrutacyjnych i innych firmowych wydarzeniach, oferujemy sezonowe przerwy kawowe.

Przygotowane specjalnie dla gości zestawy będą w stanie nie tylko zaspokoić wymagania smakoszy ale również zasilić uczestników w dodatkową energię do dalszej pracy.

Atrakcje po konferencji

Czas na relaks

 

Po zakończonym spotkaniu zapraszamy Państwa do naszej restauracji, która jest oddalona od obiektu o zaledwie 150 metrów. Serwujemy w niej dania kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej. Jest to również idealne miejsce do zorganizowania firmowej imprezy integracyjnej, lunchu lub np. kolacji dla grupy szkoleniowej.

 

Zarówno turyści jak i osoby, które przebywały na szkoleniu lub innym wydarzeniu odbywającym się na sali konferencyjnej w Wilanowie mają szansę zwiedzić bardzo wiele atrakcji, które są w zasięgu ręki z uwagi atrakcyjnej lokalizacji naszego hotelu. Należą do nich: Pałac w Wilanowie, Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie, Ogród Botaniczny w Powsinie oraz Tężnia w Konstancinie.
Osobom lubiącym sporty, aktywność fizyczną i chcących jednocześnie złapać drugi oddech po intensywnym dniu spędzonym w sali konferencyjnej na Wilanowie, polecamy Fitness 24 seven – rozbudowaną siłownię z wydzieloną specjalnie dla kobiet przestrzenią. Studio to jest czynne przez całą dobę. Fanom gry w golfa na pewno przypadnie do gustu Golf Parks Poland Wilanów, umożliwiający naukę i trening przez cały rok.

Book Icon - Desilva - sieć hoteli w Polsce

rezerwuj