Sala weselna Pruszków - DeSilva

Piękne położenie hotelu nad Stawami Pęcickimi umożliwia organizację imprez plenerowych, uroczystości rodzinnych, pikników. Restauracja znajduje się na parterze hotelu z bezpośrednim wyjściem na taras, gdzie przy ładnej pogodzie można zrelaksować się na świeżym powietrzu.

Wesela

Sale bankietowe Hotelu Victor są idealnym miejscem na organizację przyjęcia weselnego. Piękne położenie obiektu oraz eleganckie wnętrza naszej Restauracji zrobią na Państwa gościach niezapomniane wrażenie. Doskonała kuchnia, odpowiednio dobrana oprawa oraz uśmiechnięta i doświadczona obsługa sprawią, że ten ważny dla Państwa dzień stanie się cudownym i niezapomnianym przeżyciem.

 

Poznaj ofertę

Komunie

I Komunia Święta to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest to także znakomita okazja do spotkań rodzinnych. Zapraszamy do Restauracji Olimpia, sprawimy że to wydarzenie będzie dla dziecka niezapomnianym przeżyciem, a dla Was przyjemnym i radosnym rodzinnym przyjęciem.

 

Poznaj ofertę

Przyjęcia okolicznościowe

Każda rodzinna uroczystość powinna zachwycać niepowtarzalną atmosferą, smakowitą kuchnią i dobrą organizacją. Zajmiemy się doborem potraw dopasowanych do gustów uczestników, a jednocześnie zgodnych z Państwa oczekiwaniami i sugestiami.

 

Poznaj ofertę

Oferta konsolacji

Pozwólcie Państwo zadbać naszym pracownikom o organizację oraz spokojny przebieg przyjęcia pożegnalnego.

 

 

Poznaj ofertę

Hotel Victor Pruszków DeSilva
| ul. Andrzeja 1a, 05-800 Pruszków
| tel.: +48 22 430 39 00 fax: +48 22 430 39 01 e-mail: pruszkow@desilva.pl