Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Tutaj tworzymy smaki

Zapraszamy do skosztowania wyśmienitych dań kuchni europejskiej i polskiej. Ciekawą kartę uzupełniają dania oparte na sezonowych produktach, jak i specjałach kuchni regionalnej Miłośnicy win znajdą tutaj ciekawą selekcję win europejskich, a także pochodzących z nowego świata.

Menu

Restauracja hotelu DeSilva Premium promuje również dania zdrowej i naturalnej kuchni. W naszej karcie menu każdy Gość znajdzie coś dla siebie.

Lobby Bar

Zapraszamy do baru z kominkiem, dużym ekranem TV i bezpłatnymi stanowiskami internetowymi. Oferujemy duży wybór drinków, koktajle, piwo i lekkie przekąski.

 

Jest to doskonałe miejsce biznesowych spotkań, czy wspólnego przeżywania sportowych wydarzeń.

DeSilva Natural Farm

W trosce o jak najwyższą jakość serwowanych dań Restauracje Hoteli DeSilva wprowadziły do swojego menu mięsa pochodzące z własnej, ekologicznej hodowli.

 

Wołowina, wieprzowina oraz przetwory takie jak pasztety, kiełbasy, polędwiczki nie zawierają sztucznych dodatków oraz chemii. Spróbuj i dziel z nami ideę Natural Meat!

 

NATURAL MEAT to idea szerzona przez DeSilva Natural Farm – ekologiczną hodowlę bydła rasy Highland. Jej ideą jest produkcja wysokiej jakości mięsa wołowego i wieprzowego, pochodzącego wyłącznie z naturalnych pastwisk, bogatych w zioła i naturalne środowisko. Ten wyjątkowy chów daje wołowinę o wysokich walorach kulinarnych, niskiej zawartości cholesterolu i tłuszczu okrywowego.

Natural Farm

DeSilva Shop

Tuż przy recepcji znajduje się całodobowy sklep z artykułami pierwszej potrzeby, napojami chłodzącymi i piwem.

 

W sklepiku można również kupić niezwykłe pamiątki. W ofercie znajdują się m.in. urocze i ręcznie szyte maskotki „koziołki”, w których zakocha się każdy maluch, magnesy, czekolady, herbaty i kawy rzemieślnicze.