Restauracja

Położona na parterze hotelu restauracja oferuje 54 miejsca w nowoczesnym i stylowym wnętrzu.

Menu

Restauracja Hotelu DeSilva Premium Poznań serwuje dla Państwa wyśmienite dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej. Kartę uzupełniają dania oparte na sezonowych produktach, jak i specjałach kuchni regionalnej. Miłośnicy win znajdą tutakże ciekawą selekcję win europejskich, a także pochodzących z nowego świata.

ZOBACZ NASZE MENU

DeSilva Natural Farm

W trosce o jak najwyższą jakość serwowanych dań Restauracje Hoteli DeSilva wprowadziły do swojego menu mięsa pochodzące z własnej, ekologicznej hodowli. Wołowina, wieprzowina oraz przetwory takie jak pasztety, kiełbasy, polędwiczki nie zawierają sztucznych dodatków oraz chemii. Spróbuj i dziel z nami ideę Natural Meat!

NATURAL MEAT to idea szerzona przez DeSilva Natural Farm - ekologiczną hodowlę bydła rasy Highland. Jej ideą jest produkcja wysokiej jakości, mięsa wołowego i wieprzowego, pochodzącego wyłącznie z naturalnych pastwisk, bogatych w zioła i naturalne środowisko. Ten wyjątkowy chów, daje wołowinę o wysokich walorach kulinarnych, o niskiej zawartości cholesterolu i tłuszczu okrywowego.

          

Lobby bar

Do dyspozycji Gości także bar z kominkiem, dużym ekranem TV i bezpłatnymi stanowiskami internetowymi. Znajdą tu Państwo duży wybór drinków, koktajle, piwo i lekkie przekąski.

 

ZOBACZ KARTĘ BAR

DeSilva Shop

Tuż przy recepcji znajduje się całodobowy sklep z artykułami pierwszej potrzeby, napojami chłodzącymi, piwem i lekkimi przekąskami w poręcznych opakowaniach. Po zamknięciu restauracji oferta sklepu wzbogacana jest o dania obiadowe na wynos, przygotowywane w naszej kuchni. Hermetycznie opakowanie dań gwarantuje świeżość i wygodę. To doskonałe rozwiązanie dla gości planujących późne przyjazdy lub nocny wyjazd.

Hotel DeSilva Premium Poznań
| ul. Piekary 5, 61-823 Poznań
| tel.: + 48 61 658 80 00 fax: +48 61 65 88 001 e-mail: poznan@desilva.pl