Restauracja na chrzciny Poznań - DeSilva

Położona na parterze hotelu restauracja oferuje 54 miejsca w nowoczesnym i stylowym wnętrzu.

Menu

Restauracja Hotelu DeSilva Premium Poznań serwuje dla Państwa wyśmienite dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej. Kartę uzupełniają dania oparte na sezonowych produktach, jak i specjałach kuchni regionalnej. Miłośnicy win znajdą tutakże ciekawą selekcję win europejskich, a także pochodzących z nowego świata.

ZOBACZ NASZE MENU

Szef Kuchni - Paweł Kubera

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż Szef Kuchni Hotelu DeSilva Premium Poznań Paweł Kubera, Pomocnik Szefa Paweł Żurkowski oraz Pomocnik techniczny Oskar Babiak stanęli na podium najbardziej prestiżowego konkursu kulinarnego Bocuse d’Or Poland 2018.
Panowie zajęli III miejsce w krajowym etapie tego światowego konkursu. Ideą konkursu jest zebranie 24 młodych szefów kuchni z całego świata, spośród najbardziej obiecujących talentów ich pokolenia i przygotowanie przez nich znakomitych potraw w ciągu 5 godzin 35 minut, przed publicznością. O rozstrzygnięciu finału decydowało jury złożone z najwybitniejszych Szefów Kuchni na świecie. Dla naszych Kucharzy jest to osiągnięcie podnoszące rangę w świecie gastronomii i kulinariów.

Zapraszamy do naszej Restauracji.

DeSilva Natural Farm

W trosce o jak najwyższą jakość serwowanych dań Restauracje Hoteli DeSilva wprowadziły do swojego menu mięsa pochodzące z własnej, ekologicznej hodowli. Wołowina, wieprzowina oraz przetwory takie jak pasztety, kiełbasy, polędwiczki nie zawierają sztucznych dodatków oraz chemii. Spróbuj i dziel z nami ideę Natural Meat!

NATURAL MEAT to idea szerzona przez DeSilva Natural Farm - ekologiczną hodowlę bydła rasy Highland. Jej ideą jest produkcja wysokiej jakości, mięsa wołowego i wieprzowego, pochodzącego wyłącznie z naturalnych pastwisk, bogatych w zioła i naturalne środowisko. Ten wyjątkowy chów, daje wołowinę o wysokich walorach kulinarnych, o niskiej zawartości cholesterolu i tłuszczu okrywowego.

          

Lobby bar

Do dyspozycji Gości także bar z kominkiem, dużym ekranem TV i bezpłatnymi stanowiskami internetowymi. Znajdą tu Państwo duży wybór drinków, koktajle, piwo i lekkie przekąski.

 

ZOBACZ KARTĘ BAR

DeSilva Shop

Tuż przy recepcji znajduje się całodobowy sklep z artykułami pierwszej potrzeby, napojami chłodzącymi, piwem i lekkimi przekąskami w poręcznych opakowaniach. Po zamknięciu restauracji oferta sklepu wzbogacana jest o dania obiadowe na wynos, przygotowywane w naszej kuchni. Hermetycznie opakowanie dań gwarantuje świeżość i wygodę. To doskonałe rozwiązanie dla gości planujących późne przyjazdy lub nocny wyjazd.

Hotel DeSilva Premium Poznań
| ul. Piekary 5, 61-823 Poznań
| tel.: + 48 61 658 80 00 fax: +48 61 65 88 001 e-mail: poznan@desilva.pl