Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Poczuj się jak w domu

Zależy nam, aby wszyscy Goście czuli się w naszym hotelu jak najlepiej. Z tego względu każdy z 60-ciu pokoi jest bardzo przestronny i zapewnia możliwie jak najdogodniejsze warunki pobytu.

 

W każdym z pokoi znajduje się elegancka łazienka wyposażona w prysznic, suszarkę do włosów, zestaw kosmetyków do kąpieli oraz komplet ręczników. W trosce o komfort naszych gości zadbaliśmy o wyposażenie, takie jak indywidualnie sterowana klimatyzacja, łóżka z miękkimi zagłówkami i lampkami do czytania oraz powitalny zestaw do parzenia kawy i herbaty.

 

Ponadto, każdy ma do swojej dyspozycji bezprzewodowy Internet, telefon, telewizor LED, a także sejf i wygodne biurko do pracy. Hotel DeSilva Premium w Poznaniu powstał z myślą o wszystkich Gościach, dlatego postaraliśmy się, aby każdy pokój mógł sprostać nawet tym najwyższym wymaganiom.

Pokój dwuosobowy typu DBL

16 m2

2-3 osób

1 x 180x200


Pokój dwuosobowy z dużym łóżkiem małżeńskim.

Wyposażony w nowoczesne i ergonomiczne meble. Naturalne wykładziny i tkaniny oraz stylowe i markowe wykończenia tworzą doskonałe warunki wypoczynku i noclegu.

 

WYPOSAŻENIE POKOJU:
Nowoczesne łóżko podwójne typu Queen (180 x 200 cm) z miękkim zagłówkiem i lampkami do czytania oraz dodatkowo rozkładana sofa (120 × 200 cm) lub tapczan (90 × 200 cm), elegancka łazienka z nowoczesną deszczownicą i ręcznym prysznicem, suszarką, kosmetykami i kompletem ręczników, indywidualnie sterowana klimatyzacja, bezprzewodowy Internet, telefon, telewizor LED z płaskim ekranem, bezgłośna lodówka z wodą mineralną w cenie noclegu, przestronna szafa ubraniowa, sejf, wygodne biurko i stolik dogodny do pracy lub jedzenia w łóżku.

Pokój dwuosobowy typu TWIN

16 m2

2-3 osób

2x 120x200


Pokój dwuosobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami.

Wyposażony w nowoczesne i ergonomiczne meble. Naturalne wykładziny i tkaniny oraz stylowe i markowe wykończenia tworzą doskonałe warunki wypoczynku i noclegu.

 

WYPOSAŻENIE POKOJU:
Nowoczesne łóżka pojedyncze (120 x200 cm) z miękkim zagłówkiem i lampkami do czytania oraz dodatkowo rozkładana sofa (120 × 200 cm) lub tapczan (90 × 200 cm), elegancka łazienka z nowoczesną deszczownicą i ręcznym prysznicem, suszarką, kosmetykami i kompletem ręczników, indywidualnie sterowana klimatyzacja, bezprzewodowy Internet, telefon, telewizor LED z płaskim ekranem, bezgłośna lodówka z wodą mineralną w cenie noclegu, przestronna szafa ubraniowa, sejf, wygodne biurko i stolik dogodny do pracy lub jedzenia w łóżku.

Rodzinny Pokój Executive

16 m2

4 osoby

2x 120x200


Pokój Executive to idealne rozwiązanie na pobyt rodzinny

Klimatyzowany pokój dwuosobowy z dużym łóżkiem małżeńskim + rozkładana sofa i wstawka powitalna. Bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, powiększonym powitalnym zestawem do parzenia herbaty i kawy, zestawem dedykowanych kosmetyków i kapciami.

 

WYPOSAŻENIE POKOJU:
Nowoczesne łóżko podwójne typu Queen (180 x 200 cm) z miękkim zagłówkiem i lampkami do czytania oraz dodatkowo rozkładana sofa (120 × 200 cm) lub dostawka (90 × 200 cm), elegancka łazienka z nowoczesną deszczownicą i ręcznym prysznicem, suszarką, kosmetykami i kompletem ręczników, indywidualnie sterowana klimatyzacja, bezprzewodowy Internet, telefon, telewizor LED z płaskim ekranem, bezgłośna lodówka z wodą mineralną w cenie noclegu, przestronna szafa ubraniowa, sejf, wygodne biurko i stolik dogodny do pracy lub jedzenia w łóżku.

Na życzenie: zestaw do prasowania, budzenie, usługi pralnicze.

Oferty specjalne

HOTEL DESILVA PREMIUM POZNAŃ