Sale konferencyjne Poznań - Centrum - DeSilva

Hotel DeSilva Premium Poznań, zlokalizowany w centrum miasta, zapewnia doskonałe warunki do organizacji konferencji, imprez firmowych, szkoleń bądź bankietów. Dzięki komfortowym salom z nowoczesnym wyposażeniem, a także z indywidualnym podejściem i kompetentną obsługą zorganizujemy Państwu każde spotkanie.

sectionImage

Konferencje - Poznań

Oferta konferencyjna Hotelu DeSilva Premium Poznań:

  • 4 sale wielofunkcyjne 
o łącznej powierzchni 200 m2
  • elastyczna konfiguracja przestrzeni
  • profesjonalny sprzęt do prezentacji
  • catering dostępny w sali konferencyjnej
  • przekąski i desery przygotowane w naszej kuchni
  • klimatyzacja wszystkich pomieszczeń
  • opieka Meeting Concierge

 

Zobacz rozkład sal

sectionImage

Pakiet konferencyjny

Polecamy Państwu pakiet konferencyjny Hotelu DeSilva Premium Poznań, w którym przedstawiamy ofertę, uwzględniającą m.in. odpowiednio wyposażone sale szkoleniowe oraz obsługę przerw kawowych i serwis gastronomiczny.

 

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

sectionImage

Meeting Consierge

Hotel DeSilva Premium Poznań świadczy usługę Meeting Concierge. Jest to stała asysta pracownika, wyznaczonego do opieki nad Państwa zleceniem. Osoba ta będzie pozostawać do Państwa dyspozycji od momentu przygotowania oferty aż do końcowego rozliczenia imprezy. Jego zadaniem będzie koordynacja przygotowań, nadzór nad właściwym przebiegiem spotkania oraz wszelkimi detalami - od aspektów technicznych po kwestie związanie z gastronomią.

sectionImage

Green Time in DeSilva

Całodniowy pobyt w sali konferencyjnej warto urozmaicić „zielonymi” i zdrowymi przerwami kawowymi. Lekkie przekąski przygotowane ze świeżych warzyw i owoców są odpowiedzią na potrzebę coraz liczniejszego grona osób, dbających o zdrową dietę. Co istotne, takie przerwy mają korzystny wpływ na efektywność myślenia i stopień koncentracji w trakcie długiego spotkania. Zielone Konferencje to nie tylko przerwy kawowe, lecz także sposobność do skorzystania z przygotowanego przez Szefa Kuchni wyjątkowego „zielonego”, lekkiego bufetu lunchowego, bogatego w ryby, drób oraz warzywa i sałatki z grilla.

 

SPRAWDŹ OFERTĘ

Hotel DeSilva Premium Poznań
| ul. Piekary 5, 61-823 Poznań
| tel.: + 48 61 658 80 00 fax: +48 61 65 88 001 e-mail: poznan@desilva.pl