Sale konferencyjne Poznań - Centrum - DeSilva

 

Hotel DeSilva Premium Poznań usytuowany jest w centrum aglomeracji. Taka lokalizacja sprawia, że nasz obiekt jest bardzo atrakcyjny dla osób przybywających do stolicy Wielkopolski zarówno w celach turystycznych jak i służbowych. Dla Gości, którzy wiążą swój pobyt w mieście ze sprawami biznesowymi mamy do zaoferowania rozbudowane, bardzo komfortowe i w pełni wyposażone sale konferencyjne w Poznaniu, w których można organizować szkolenia i konferencje. Do wszystkich przybyłych do nas osób podchodzimy indywidualnie, a nasz wysoko wykwalifikowany, kompetentny zespół jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie organizacyjnym konferencji oraz innych wydarzeń.

Konferencje w Poznaniu

Aby spełnić wszystkie oczekiwania Gości biznesowych, specjalnie przygotowaliśmy pakiet konferencyjny z szeroką ofertę, która obejmuje:

  • 4 wielofunkcyjne, klimatyzowane sale konferencyjne w Poznaniu o łącznej powierzchni ponad 200 m2. Pomieszczenia nr 1, 2 oraz 3 znajdują się w swoim bezpośrednim sąsiedztwie i są oddzielone od siebie ścianami mobilnymi, dzięki czemu można je dowolnie konfigurować, dostosowując przestrzeń do liczby uczestników danej konferencji. Po usunięciu ścian może powstać jedna sala, której powierzchnia wynosić będzie aż 150 m2

  • Profesjonalne wyposażenie do prezentacji znajdujące się w każdym z czterech pomieszczeń. Udostępniamy naszym Gościom taki sprzęt jak: podwieszane projektory LCD, ekrany, wysokiej jakości nagłośnienie, wskaźniki laserowe i flipcharty

  • Bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (poprzez WiFi)

  • Opiekę dedykowanego Meeting Concierge

  • Przerwę kawową, z szeroką paletą napojów bezalkoholowych (m. in. świeża kawa z ekspresów ciśnieniowych, zestawy herbat i soków owocowych) oraz przekąskami i deserami przygotowanymi w naszej kuchni

Zobacz rozkład sal

Meeting Concierge w sali konferencyjnej w Poznaniu

Organizując konferencję w Poznaniu nie chcemy zostawiać nikogo bez właściwej opieki, dlatego nasz hotel oferuje dodatkowo usługi Meeting Concierge, czyli pomoc osoby, która zajmie się całym zleceniem kompleksowo i będzie do Państwa dyspozycji na sali konferencyjnej w Poznaniu. Nasz pracownik będzie Państwu towarzyszył już od momentu przygotowania oferty aż do końcowego rozliczenia wydarzenia. Jego zadaniem będzie nadzorowanie nad właściwym przebiegiem całego spotkania z uwzględnieniem wszystkich aspektów technicznych, a także tych, związanych z częścią gastronomią całego projektu.

Sala konferencyjna w Poznaniu – pakiety

Wiemy jak wyczerpujące potrafią być konferencje i szkolenia, dlatego oprócz odpowiednio wyposażonych pomieszczeń do przeprowadzania tego typu wydarzeń, oferujemy Państwu również pełną obsługę przerw kawowych i towarzyszący temu serwis gastronomiczny. Robimy wszystko, aby wszystkie osoby przebywające w sali konferencyjnej w Poznaniu czuły się bardzo komfortowo i były zawsze w pełni sił, dlatego też stworzyliśmy specjalny program Green Time in DeSilva. Jest to pakiet, który z pewnością korzystnie wpłynie na pracę umysłową uczestników konferencji, a także pozwoli na chwilowy odpoczynek, zregenerowanie sił i podniesienie stopnia koncentracji. Oferowany w sali konferencyjnej w Poznaniu Green Time, czyli zdrowe, zielone przerwy kawowe to ukłon w stronę osób dbających o dietę i lubiących się smacznie i zdrowo odżywiać. Przygotowane przez naszego Szefa Kuchni lekkie przekąski ze świeżych warzyw oraz owoców, a także bufet lunchowy bogaty m. in. w ryby, drób i sałatki z grilla, dodają wszystkim Gościom energii do dalszego uczestnictwa w szkoleniu. Zielone przerwy kawowe, mogące być częścią konferencji w Poznaniu dzielimy na:

  • Słodkie (truskawkowe smoothie, sałatka z filetowanych owoców z miętą)

  • Słone (roladki z tortilli z pastą humus i rukolą, mini bruschetta z suszonymi pomidorami)

  • Warzywne (pikantne gazpacho z pszenną grzanką, cięte warzywa: biała rzodkiew, seler naciowy, ogórek oraz marchew z dipem ogrodowym)

Każda z powyższych propozycji ma w ofercie wodę mineralną, kawę naturalną i bezkofeinową oraz zieloną, miętową, owocową i czarną herbatę. Hotel DeSilva Premium ma bogatą ofertę, w której każda przybywająca do nas firma znajdzie najlepszą dla siebie opcję. Szeroki wybór sal konferencyjnych w Poznaniu oraz ich możliwości aranżacyjne pomogą w przeprowadzeniu nawet bardzo dużego spotkania. Po zakończonej konferencji w Poznaniu, w każdym z pomieszczeń może się odbyć impreza integracyjna, w której zorganizowaniu również służymy pomocą.


Hotel DeSilva Premium Poznań
| ul. Piekary 5, 61-823 Poznań
| tel.: + 48 61 658 80 00 fax: +48 61 65 88 001 e-mail: poznan@desilva.pl