Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Skomponuj swoją kartę dań!

Hotel DeSilva w Poznaniu oferuje usługi cateringowe na najwyższym poziomie, które są adresowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i grupowych. Naszą specjalnością jest cateringowa obsługa szkoleń, konferencji, eventów, spotkań biznesowych, a także różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych.

 

Bez względu na skalę wydarzenia, dokładamy wszelkich starań, aby nasz catering opierał się zawsze na starannie wyselekcjonowanych posiłkach, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Jesteśmy po to, aby wspierać Państwa nietypowe pomysły wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, biorąc pod uwagę indywidualne wymagania i sugestie.

Możesz na nas polegać

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów, Hotel DeSilva Premium Poznań oferuje catering biznesowy oraz okolicznościowy. Z największą starannością oraz dbałością o najmniejsze szczegóły jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości obsługę cateringową imprez dla firm i instytucji oraz dla osób prywatnych.

Catering

Bez względu na skalę wydarzenia, dokładamy wszelkich starań, aby nasz catering opierał się zawsze na starannie wyselekcjonowanych posiłkach, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy.

 

Jesteśmy po to, aby wspierać Państwa nietypowe pomysły wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, biorąc pod uwagę indywidualne wymagania i sugestie.

Catering biznesowy

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów, Hotel DeSilva Premium Poznań oferuje catering biznesowy. Z największą starannością oraz dbałością o najmniejsze szczegóły jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości obsługę cateringową imprez dla firm i instytucji.

 

Klientom biznesowym Hotel DeSilva Premium Poznań proponuje także profesjonalny catering na targach, konferencjach, szkoleniach, a także spotkaniach dyplomatycznych.

Catering przyjęć
okolicznościowych

Catering jest także usługą, którą świadczymy na zlecenia klientów indywidualnych z Poznania, zapewniając kompleksową obsługę wesel, komunii, chrzcin oraz różnego rodzaju prywatnych spotkań w domach.

 

Wyśmienite menu przygotowane przez doświadczonych mistrzów kuchni uświetni każde przyjęcie, nadając niepowtarzalnego charakteru całej uroczystości.

Zaplecze produkcyjne

Nasza kuchnia zlokalizowana jest w samym centrum Poznania. Jest to miejsce zaprojektowane i dostosowane do obsługi wszelkiego rodzaju eventów i uroczystości.
Dysponujemy nowoczesnym i wielofunkcyjnym sprzętem, który pozwala nam na realizację najbardziej nietypowych zamówień. Nasze zaplecze produkcyjne spełnia niezbędne wymogi sanitarne i bezpieczeństwa.