Sala weselna Piaseczno - DeSilva

Chcesz uczcić swoje urodziny, związek z ukochaną osobą lub spędzić ważny dla Ciebie czas w gronie rodziny i przyjaciół? Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno to doskonałe miejsce na organizację przyjęcia weselnego, uroczystości rodzinnej czy innej okazji. Proponowana sala bankietowa stanowi niepowtarzalną oprawę, dzięki której Twoje święto zapadnie w pamięci wszystkich gości. Połączenie doskonałej lokalizacji oraz przyjemnej okolicy sprawia, że organizowane w Hotelu DeSilva w Piasecznie przyjęcia okolicznościowe cieszą się dużym zainteresowaniem nawet najbardziej wymagających. Restauracja jest usytuowana na parterze z możliwością połączenia z salą bankietową z parkietem, dzięki czemu przyjęcie okolicznościowe może obejmować część taneczną.

Wesela

Chcesz, aby Twoje przyjęcie weselne było niezapomniane dla Ciebie i Twoich gości? Każdy z zaplanowanych przez Ciebie elementów, m.in. sala weselna, fotograf, menu, musi stanowić dokładne odzwierciedlenie Twoich pragnień. To święto Twoje i Twojego ukochanego, więc to właśnie Wasze potrzeby, plany i marzenia są najważniejsze. Zapraszamy do naszej restauracji w Piasecznie. Doskonała kuchnia, doświadczony personel i przyjazna atmosfera zapewnią wyjątkowość oraz precyzyjność tego wydarzenia.

Poznaj naszą ofertę

Komunie

Dla wielu rodziców oraz dzieci komunia to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, swoiste wejście w doroślejszy, dojrzalszy świat. Jednocześnie doskonale zaplanowane przyjęcie jest okazją na spotkanie się w gronie najbliższych osób. Pozwól zorganizować nam to wyjątkowe przyjęcie w Hotelu DeSilva Piaseczno. Sprawimy, że to ważne dla Twojego dziecka wydarzenie, jakim jest komunia, będzie niezapomnianym przeżyciem, a dla Was przyjemnym i radosnym rodzinnym spotkaniem.

 

Poznaj naszą ofertę

Przyjęcia okolicznościowe

Zapraszamy Państwa do organizacji w naszym hotelu przyjęcia rodzinnego czy uroczystej kolacji w dobrym stylu. Zajmiemy się doborem potraw dopasowanych do gustów uczestników, a jednocześnie zgodnych z Państwa oczekiwaniami i budżetem.

 

Poznaj naszą ofertę

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Wieczór panieński, czy kawalerski ma być zazwyczaj wyjątkowy, oryginalny, obfitujący w mnóstwo atrakcji i emocji. Pozwól nam puścić wodze fantazji i zorganizować imprezę, która pozostanie w pamięci przyszłej Panny Młodej, czy Pana Młodego.

Organizujemy wieczory tematyczne, pokazy barmańskie oraz mnóstwo innych atrakcji. Sprawdź ofertę naszych partnerów:

POKAZY BARMAŃSKIE

OPRAWA MUZYCZNA

Restauracja dzieciom

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno to miejsce przyjazne dzieciom, w którym najmłodsi mogą miło spędzić czas wraz ze swoimi opiekunami na organizowanych w hotelu bankietach bądź przyjęciach w restauracji. Na naszych małych gości czekają specjalne atrakcje, dzięki czemu pociechy nie będą nudzić się w trakcie zorganizowanych spotkań towarzyskich w naszej restauracji.

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno
| ul. Puławska 42, 05-500 Piaseczno
| tel.: +48 22 703 70 00 fax: +48 22 703 70 01 e-mail: piaseczno@desilva.pl