Dobra restauracja Opole - DeSilva

Położona na parterze hotelu restauracja oferuje 74 miejsca w nowoczesnym i stylowym wnętrzu. Nowością jest tu otwarta kuchnia, w której wszystkie potrawy przygotowywane są na oczach gości.

Restauracja czynna jest w godz. 12.00 - 22.00. Zapraszamy.

Menu

 

 

Zapraszamy do skosztowania wyśmienitych dań kuchni śródziemnomorskiej i polskiej. Ciekawą kartę uzupełniają dania oparte na sezonowych produktach, jak i specjałach kuchni śląskiej. Miłośnicy win znajdą tutaj ciekawą selekcję win europejskich, a także pochodzących z nowego świata. 

Restauracja hotelu DeSilva Premium promuje również dania zdrowej i naturalnej kuchni. W naszej karcie menu każdy Gość znajdzie coś dla siebie.

 

ZOBACZ NASZE MENU

DeSilva Natural Farm

W trosce o jak najwyższą jakość serwowanych dań Restauracje Hoteli DeSilva wprowadziły do swojego menu mięsa pochodzące z własnej, ekologicznej hodowli. Wołowina, wieprzowina oraz przetwory takie jak pasztety, kiełbasy, polędwiczki nie zawierają sztucznych dodatków oraz chemii. Spróbuj i dziel z nami ideę Natural Meat!

NATURAL MEAT to idea szerzona przez DeSilva Natural Farm - ekologiczną hodowlę bydła rasy Highland. Jej ideą jest produkcja wysokiej jakości, mięsa wołowego i wieprzowego, pochodzącego wyłącznie z naturalnych pastwisk, bogatych w zioła i naturalne środowisko. Ten wyjątkowy chów, daje wołowinę o wysokich walorach kulinarnych, o niskiej zawartości cholesterolu i tłuszczu okrywowego.

          

Lobby Bar

Zapraszamy do baru z kominkiem, dużym ekranem TV i bezpłatnymi stanowiskami internetowymi. Oferujemy duży wybór drinków, koktajle, piwo i lekkie przekąski. 

Jest to doskonałe miejsce biznesowych spotkań, czy wspólnego przeżywania sportowych wydarzeń.

 

ZOBACZ KARTĘ BAR

Cigar Room

Wyselekcjonowana whisky w dobrym towarzystwie zawsze smakuje lepiej. 

Spokojna atmosfera naszego Cigar Room sprzyja odprężeniu i ciekawym rozmowom. Mają Państwo okazję spróbowania tutaj limitowanych serii whisky pochodzących z pojedynczych beczek, co w praktyce każdą wizytę czyni wyjątkową.

Kameralnym grupom oferujemy wieczory z degustacją, które pozwolą poznać tajniki produkcji i poczuć klimat destylarni z okolic Glasgow.

Goście Cigar Room mają też możliwość delektowania się markowymi cygarami z krajów ameryki południowej. 

 

DeSilva Shop

Tuż przy recepcji znajduje się całodobowy sklep z artykułami pierwszej potrzeby, napojami chłodzącymi, piwem i lekkimi przekąskami w poręcznych opakowaniach. Po zamknięciu restauracji oferta sklepu wzbogacana jest o dania obiadowe na wynos, przygotowywane w naszej kuchni. To doskonałe rozwiązanie dla gości planujących późne przyjazdy lub nocny wyjazd.

Hotel DeSilva Premium Opole
| ul. Powolnego 10, 45-078 Opole
| tel.: +48 77 540 70 00 fax: +48 77 540 70 01 e-mail: opole@desilva.pl