Sale konferencyjne Opole - DeSilva

 

Hotel DeSilva Premium położony jest w malowniczej części miasta – nad brzegiem kanału Młynówka. Jest to wyjątkowa lokalizacja nie tylko ze względów wizualnych, ale także bliskości do Starówki czy opolskiej Wenecji. Łatwy dojazd do naszego obiektu zapewnia znajdująca się w niedalekiej odległości autostrada A4 oraz oddalony o zaledwie 300 metrów od hotelu dworzec kolejowy. Dzięki tak atrakcyjnemu usytuowaniu, DeSilva Premium Opole jest idealnym miejscem do organizowania firmowych spotkań integracyjnych, bankietów, szkoleń oraz konferencji w Opolu

Możliwości sali konferencyjnej w Opolu

Osobom przybywającym do naszego hotelu m. in. w celach biznesowych oddajemy do dyspozycji pomieszczenia spełniające najwyższe wymagania:

 • 5 wielofunkcyjnych sal konferencyjno-bankietowych (40-85 m2) o łącznej powierzchni 260 m2. Każda z nich ma dostęp do naturalnego światła dziennego i jest klimatyzowana. Takie warunki zapewniają komfortowe przeprowadzanie spotkań nawet w wyjątkowo upalne dni

 • Możliwość przebudowy przestrzeni zgodnie z Państwa preferencjami, dzięki zastosowaniu ścian mobilnych

 • Wszystkie sale do przeprowadzania konferencji w Opolu wyposażone są w wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt do prezentacji multimedialnych, w skład którego wchodzą: podwieszane rzutniki LCD, ekrany, flipcharty, wskaźniki laserowe, nagłośnienie, a także szybki bezprzewodowy Internet

 • Catering w obrębie każdej sali konferencyjnej zapewniający stały dostęp do napojów, przekąsek oraz deserów

 • Na życzenie możemy zapewnić asystę dedykowanego Meeting Concierge, a także zorganizować dodatkowe sprzęty i wyposażenie, takie jak: podest, mównicę, laptop czy kabinę do tłumaczenia symultanicznego wraz z usługą tłumacza

Specjalna oferta konferencyjna

Prowadzenie oraz uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach i długich spotkaniach biznesowych zmusza nasze organizmy do dużego wysiłku, w efekcie czego marzymy o długiej kąpieli i odpoczynku w wygodnym łóżku. Z tego powodu przygotowaliśmy dla uczestników takich wydarzeń komfortowe pokoje w specjalnych cenach. W każdym z naszych klimatyzowanych apartamentów mamy do zaoferowania wysoki standard wykończenia oraz wygodę, którą zapewniają:

 

 • Łazienka z nowoczesną deszczownicą, ręcznym prysznicem, suszarką i dedykowanymi kosmetykami pielęgnacyjnymi

 • Kontynentalne łóżko z miękkim wezgłowiem i lampkami umożliwiającymi wieczorowe czytanie

 • Bezprzewodowy Internet, telefon oraz telewizor LED

 • Przestronna szafa ubraniowa

 • Bezgłośna lodówka

 • Stolik pozwalający jeść w łóżku lub dokończyć w nim swoją pracę

 • Sejf zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo ważnej dokumentacji i kosztownościom

Opieka nad konferencją

Odpowiednie przygotowanie sali konferencyjnej w Opolu wymaga zaangażowania i doświadczenia w organizowaniu różnego rodzaju wydarzeń. Z tego też powodu oferujemy Państwu usługę Meeting Concierge. Jest to asysta naszego pracownika, którego zadaniem jest kompleksowa opieka nad powierzonym mu zleceniem. Będzie on pozostawać do Państwa dyspozycji począwszy od przygotowania oferty, poprzez cały pobyt w naszej placówce i skończywszy na końcowym rozliczeniu. Asystent poprowadzi całkowity nadzór nad przebiegiem spotkania w sali konferencyjnej w Opolu i będzie koordynatorem wszystkich aspektów z nim związanych, m. in. stroną techniczną przygotowań oraz kwestiami gastronomicznymi.

Całodniowy pobyt w sali konferencyjnej w Opolu może być bardzo wyczerpujący. Mając to na uwadze przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę, która pomoże utrzymać koncentrację na odpowiednio wysokim poziomie, a także systematycznie regenerować siły. Green Time w DeSilva to zdrowa, zielona przerwa kawowa, podczas której osoby przebywające na sali konferencyjnej w Opolu mogą skosztować m. in. sałatek z filetowanych owoców, truskawkowych smoothie, roladek z tortilli z pastą humus i rukolą, różnego rodzaju herbat oraz naturalnej i bezkofeinowej kawy. Na Państwa życzenie nasz Szef Kuchni może przygotować lekki, pyszny lunch w formie specjalnego bufetu bogatego w świeże ryby, drób oraz warzywa i sałatki (również z grilla).

Rozrywka po konferencji

Po dniu spędzonym w sali konferencyjnej w Opolu przychodzi czas na relaks. W tym celu warto jest zawitać do naszej restauracji z otwartą kuchnią, gdzie można podziwiać kunszt kucharzy przygotowujących znakomite dania kuchni regionalnej i śródziemnomorskiej. Ponadto, nasi Goście mogą zasiąść w bardzo wyjątkowym miejscu jaki jest CIGAR ROOM. Można w nim skosztować niepowtarzalnych smaków whisky pochodzących z różnych stron świata, poznać tajniki ich produkcji oraz zasmakować w markowych cygarach.

Osoby, które po spotkaniu zorganizowanym w sali konferencyjnej w Opolu, chcą dać odpocząć umysłowi w trakcie oddawania się wysiłkowi fizycznemu, z pewnością zechcą skorzystać ze stacjonarnego studia fitness, w którym znajdują się bieżnia, orbitrek, rower stacjonarny oraz fotel masujący z technologią „Zero Gravity”, zmniejszający napięcie mięśni i wspomagający krążenie.

Hotel DeSilva Premium Opole
| ul. Powolnego 10, 45-078 Opole
| tel.: +48 77 540 70 00 fax: +48 77 540 70 01 e-mail: opole@desilva.pl