Catering Opole - DeSilva

Hotel DeSilva w Opolu oferuje usługi cateringowe na najwyższym poziomie, które są adresowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i grupowych. Naszą specjalnością jest cateringowa obsługa szkoleń, konferencji, eventów, spotkań biznesowych, a także różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych.

Jako profesjonalna firma specjalizująca się w cateringu, jesteśmy w stanie skomponować dla Państwa indywidualną kartę dań, która podkreśli wyjątkowość wydarzenia, niezależnie od tego, czy będzie to spotkanie biznesowe czy kameralne przyjęcie weselne. Obsługujemy przedsięwzięcia na terenie całego miasta Opola, jak i okolic.

Organizacja cateringu nawet w najbardziej niestandardowym miejscu nie stanowi dla nas większego problemu. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.

Catering

Bez względu na skalę wydarzenia, dokładamy wszelkich starań, aby nasz catering opierał się zawsze na starannie wyselekcjonowanych posiłkach, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Jesteśmy po to, aby wspierać Państwa nietypowe pomysły wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, biorąc pod uwagę indywidualne wymagania i sugestie.

Catering biznesowy

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów, Hotel DeSilva Premium Opole oferuje catering biznesowy. Z największą starannością oraz dbałością o najmniejsze szczegóły jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości obsługę cateringową imprez dla firm i instytucji.

Klientom biznesowym Hotel DeSilva Premium Opole proponuje także profesjonalny catering na targach, konferencjach, szkoleniach, a także spotkaniach dyplomatycznych.
 

Catering przyjęć okolicznościowych

Catering jest także usługą, którą świadczymy na zlecenia klientów indywidualnych z Opola, zapewniając kompleksową obsługę wesel, komunii, chrzcin oraz różnego rodzaju prywatnych spotkań w domach. Wyśmienite menu przygotowane przez doświadczonych mistrzów kuchni uświetni każde przyjęcie, nadając niepowtarzalnego charakteru całej uroczystości.

Hotel DeSilva Premium Opole
| ul. Powolnego 10, 45-078 Opole
| tel.: +48 77 540 70 00 fax: +48 77 540 70 01 e-mail: opole@desilva.pl