Restauracja

Restauracja hotelowa oferuje 110 miejsc, serwuje śniadania w formie bufetu, biznesowe lunche, kuchnię polską z daniami regionalnymi oraz śródziemnomorską à la carte. Restauracja ma możliwość połączenia z salą bankietową, mogącą pomieścić kolejnych gości lub służyć jako parkiet taneczny. Znajduje się w niej aneks z przestronnym bufetem oraz regał z winami.

Restauracja czynna jest od godz. 12.00 do 22.00

Śniadania serwujemy w godz. 6.30 - 10.00.

Menu

Chcemy zaprosić Państwa w krótką podróż przez smaki kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Charakteryzują się one dużym wyborem świeżych mięs i ryb, użyciem doskonałej jakości oliwy, czosnku i aromatycznych ziół.
Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Zobacz nasze menu

DeSilva Natural Farm

W trosce o jak najwyższą jakość serwowanych dań Restauracje Hoteli DeSilva wprowadziły do swojego menu mięsa pochodzące z własnej, ekologicznej hodowli. Wołowina, wieprzowina oraz przetwory takie jak pasztety, kiełbasy, polędwiczki nie zawierają sztucznych dodatków oraz chemii. Spróbuj i dziel z nami ideę Natural Meat!

NATURAL MEAT to idea szerzona przez DeSilva Natural Farm - ekologiczną hodowlę bydła rasy Highland. Jej ideą jest produkcja wysokiej jakości, mięsa wołowego i wieprzowego, pochodzącego wyłącznie z naturalnych pastwisk, bogatych w zioła i naturalne środowisko. Ten wyjątkowy chów, daje wołowinę o wysokich walorach kulinarnych, o niskiej zawartości cholesterolu i tłuszczu okrywowego.

          

Lobby Bar

Zapraszamy do naszego baru z kominkiem oraz dużym ekranem TV na relacje sportowe na żywo. W barze, oprócz szerokiego wyboru napojów i alkoholi, można zamówić również znakomite lekkie dania.
Bar czynny jest od godz. 8.00 do 24.00.

 

Zobacz Kartę Bar

Catering

Usługi cateringowe Hotelu DeSilva Inn Katowice Airport  szczycą się wybornym smakiem, perfekcyjną organizacją i niezawodną obsługą. Catering na imprezy dla firm i uroczystości rodzinne to nasza specjalność.

Zorganizujemy obsługę gastronomiczną każdego rodzaju wydarzenia: szkoleń, bankietów, koktajli, imprez plenerowych, wesel, imprez okolicznościowych.

Rekomendacja: Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze

DeSilva Shop

Przy recepcji znajduje się całodobowy sklep z artykułami pierwszej potrzeby, napojami chłodzącymi, piwem i przekąskami. Po zamknięciu restauracji oferta sklepu wzbogacana jest o kanapki przygotowane w naszej kuchni, hermetycznie pakowane i prezentowane w sklepowej lodówce.

Hotel DeSilva Inn Katowice Airport
| ul. Równoległa 2, 42-625 Pyrzowice
| tel.: +48 32 393 88 88 fax: +48 32 393 88 01 e-mail: katowice@desilva.pl