Sala konferencyjna Katowice - DeSilva

Hotel DeSilva Inn Katowice Airport to obiekt, którego wyjątkowo atrakcyjne położenie, wysoki standard oraz profesjonalizm obsługi sprawiają, iż jest on bardzo trafnym wyborem dla klientów biznesowych. Usytuowanie hotelu tuż przy lotnisku, zaledwie 1,7 km od portu oraz sąsiedztwo rozbudowanej infrastruktury dróg szybkiego ruchu sprawiają, że zorganizowanie konferencji w Katowicach o zasięgu zarówno ogólnopolskim jak i europejskim nie stanowi żadnego problemu. Udogodnienia komunikacyjne pozwalają naszym Gościom przemieszczać się sprawnie i bezproblemowo, oszczędzając przy tym sobie nerwów i nie tracąc czasu. Z kolei bogate zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz uśmiechnięta i kompetentna obsługa tworzą wyjątkowo przyjazną atmosferę hotelu DeSilva w Katowicach sprzyjającą zarówno powodzeniu spotkań biznesowych, jak i przywracającemu siły wypoczynkowi.

Sala konferencyjna - Katowice – DeSilva

Oferujemy 4 sale konferencyjne z dostępem do światła dziennego, które mogą pomieścić łącznie do 230 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, wyposażone w bezpłatny, profesjonalny sprzęt do prezentacji multimedialnych (rzutniki LCD, ekrany, flipcharty) oraz szybki, bezprzewodowy Internet.

Oferta sal konferencyjnych w Katowicach

 

Wiemy, jak bardzo ważna jest przyjazna atmosfera i odpowiednio przystosowane pomieszczenie, w którym odbywają się spotkania biznesowe. Dlatego też, z myślą o szczególnych potrzebach świata biznesu powstały w naszym hotelu 4 w pełni wyposażone sale konferencyjne w Katowicach mogące pomieścić w sumie do 230 osób. Wszystkie oferowane przez nas pomieszczenia są usytuowane tak, by zapewniać dużo światła dziennego. Klimatyzacja i bezpłatny, profesjonalny sprzęt do prezentacji multimedialnych taki, jak rzutniki LCD, ekrany i flipcharty z markerami, pozwalają na przeprowadzenie spotkania biznesowego na najwyższym poziomie i w komfortowych warunkach. Do Państwa dyspozycji udostępniamy także szybki i bezprzewodowy Internet.

Atrakcyjny pakiet konferencyjny

Osobom chcącym zorganizować konferencję w Katowicach mamy do zaoferowania specjalny całodniowy pakiet, obejmujący zarówno wynajem sali konferencyjnej w Katowicach, bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu, wyposażenie multimedialne sali (rzutnik LCD, ekran oraz flipchart z markerami) oraz zaplecze gastronomiczne. Oferowany przez nas pakiet konferencyjny zapewnia wszystko to, co jest niezbędne dla przeprowadzenia rozmów biznesowych w sprzyjających warunkach. W jego zakresie znajdują się smaczne i pożywne posiłki dla uczestników konferencji, tj. lunch 2-daniowy oraz świeżo parzona kawa z ekspresu, a także szeroki wybór herbat, soków oraz ciasta własnego wypieku dostępne non-stop w trakcie spotkania.

 

Co więcej, klientom organizującym konferencje w Katowicach proponujemy także specjalne ceny komfortowo i funkcjonalnie urządzonych pokoi. Zapewniamy noclegi o wysokim standardzie. Nowoczesne wyposażenie pokoi w hotelu DeSilva to m.in. szerokie wygodne łóżka z materacami kieszeniowymi i opcją pillow menu (dodatkowe poduszki o różnej twardości i wielkości), prywatna, przestronna i w pełni wyposażona łazienka z dedykowanymi kosmetykami, indywidualnie sterowana klimatyzacja, sprzęt RTV i lodówka. W trosce o ochronę ważnych dokumentów i wartościowych rzeczy prywatnych, w każdym pokoju umieściliśmy także duży sejf mogący pomieścić nawet 17-calowy laptop.

Oferta dla klientów biznesowych

 

Oprócz atrakcyjnej oferty najmu sali konferencyjnej w Katowicach, klientom biznesowym udostępniamy także udogodnienia komunikacyjne takie jak możliwość skorzystania z hotelowego Shuttle Busa, dostępnego całą dobę, który przewozi Gości z hotelu na lotnisko i z powrotem oraz duży, bezpłatny i monitorowany parking. Osoby przybywające na konferencję w Katowicach zorganizowaną w naszym hotelu mogą liczyć także na dodatkowy 10% rabat w restauracji przy zamówieniu a’la carte. Całodniowe spotkania biznesowe przeprowadzone w sali konferencyjnej w Katowicach potrafią bardzo zmęczyć, z tego też powodu stworzyliśmy dla Państwa specjalny pakiet przerw kryjących się pod nazwą Green Time w DeSilva. Na tzw. zielonych konferencjach mamy do zaoferowania m. in. potrawy ze świeżych owoców oraz warzyw, a także pyszne truskawkowe smoothie, które z pewnością docenią miłośnicy zdrowego odżywiania. Dodatkowo proponujemy słone przekąski, takie jak roladki z tortilli z pastą humus i rukolą czy mini bruschette z suszonymi pomidorami. Na specjalne zamówienie nasz Szef Kuchni może przygotować niepowtarzalny lunch w formie bufetu, na którym znajdą się między innymi świeże ryby, drób, a także sałatki i warzywa (mogą być również grillowane). Do każdej potrawy mamy do zaoferowania kawę naturalną i bezkofeinową, różnego rodzaju herbaty oraz wodę mineralną.

Atrakcje po konferencji

 

Po dniu spędzonym w sali konferencyjnej w Katowicach naszym Gościom należy się solidny wypoczynek. Są jednak osoby, którym taki stan zapewnia solidny wysiłek fizyczny. Idealnym rozwiązaniem będzie dla nich skorzystanie z naszego studia fitness, w którym znajdują się m. in. atlas do ćwiczeń, rower stacjonarny oraz bieżnia. W celu całkowitego odprężenia się po spotkaniu, które miało miejsce w sali konferencyjnej w Katowicach, proponujemy miło spędzić czas w bardzo przytulnym i klimatycznym miejscu jakim jest Lobby Bar z kominkiem.

Hotel DeSilva Inn Katowice Airport
| ul. Równoległa 2, 42-625 Pyrzowice
| tel.: +48 32 393 88 88 fax: +48 32 393 88 01 e-mail: katowice@desilva.pl