Przyjęcia okolicznościowe Katowice - DeSilva

Restauracja Hotelu DeSilva Inn Katowice Airport jest doskonałym miejscem do organizacji przyjęć weselnych, rodzinnych uroczystości, chrzcin, czy komunii. Sala restauracyjna ma możliwość połączenia z salą bankietową, mogącą pomieścić kolejnych gości lub służyć jako parkiet taneczny. Znana z doskonałych śląskich smaków kuchnia oraz doświadczony i przyjazny personel zapewnią komfort i wyjątkowość każdego wydarzenia.

Wesela

Dzień Ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka. Chcesz aby Twoje przyjęcie weselne było niezapomniane dla Ciebie i Twoich gości, zapraszamy do naszej restauracji. Doskonała kuchnia, doświadczony personel i przyjazna atmosfera zapewnią wyjątkowość tego wydarzenia.

 

Poznaj naszą ofertę

Komunie

I Komunia Święta to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest to także znakomita okazja do spotkań rodzinnych. Pozwól zorganizować nam to przyjęcie, sprawimy że, to wydarzenie będzie dla dziecka niezapomnianym przeżyciem, a dla Was przyjemnym i radosnym rodzinnym przyjęciem.

 

Poznaj naszą ofertę

Przyjęcia okolicznościowe

Każda rodzinna uroczystość powinna zachwycać niepowtarzalną atmosferą, smakowitą kuchnią i dobrą organizacją. Zapraszamy do Restauracji Hotelu DeSilva Inn Katowice Airport zorganizujemy Państwu przyjęcie, które pozostawi najwspanialsze, rodzinne wspomnienia.
Świadczymy kompleksową obsługę wszelkich uroczystości: chrzciny, roczki, urodziny, 18-tki, catering.

Poznaj naszą ofertę

SKOMPONUJ SWOJE WŁASNE MENU, a my je wycenimy.

Poznaj nasze propozycje dań

Oferta konsolacji

Pozwólcie Państwo zadbać naszym pracownikom o organizację oraz spokojny przebieg przyjęcia pożegnalnego.


POZNAJ OFERTĘ

Hotel DeSilva Inn Katowice Airport
| ul. Równoległa 2, 42-625 Pyrzowice
| tel.: +48 32 393 88 88 fax: +48 32 393 88 01 e-mail: katowice@desilva.pl