CSR

Hotele DeSilva od początku powstania pierwszego hotelu sieci, czynnie wspierają i organizują działania na rzecz organizacji charytatywnych jak i akcji społecznych. Wewnętrzny Kodeks Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu DeSilva wykorzystując lokalizację obiektów na terenie całej Polski, koncentruje działa na wpieraniu inicjatyw ważnych dla lokalnych społeczności. Zostawiając dużą autonomiczność w decyzjach poszczególnych obiektów DeSilva, staramy się, aby wspierane działania posiadały wspólny mianownik: szeroko rozumiane wsparcie dzieci i młodzieży z domów dziecka (w tym wejście w dorosłe życie), oraz aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych.

sectionImage

Piaseczno

Wspólna akcja Hoteli DeSilva i Fundacji „Szczęśliwej Drogi”: Wesprzyj dzieci z Domów Dziecka!

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno razem z Fundacją „Szczęśliwej  Drogi” i Kamilą Szczawińską wspiera wchodzących w dorosłe życie Wychowanków Domów Dziecka. Pomagają im uwierzyć w siebie, poznać mocne strony, uzbroić w umiejętności i kompetencje przydatne w dorosłym życiu. Zatrudniając wchodzących w życie zawodowe Wychowanków Domów Dziecka w Hotel DeSilva pomagamy im w rozpoczęciu kariery w hotelarstwie i gastronomii.

 

Zobacz więcej

sectionImage

Opole

Akcja charytatywna NIEDZIELNE BRUNHCE w ogrodzie
Hotel DeSilva Premium Opole organizował w lipcu i sierpniu 2016r we współpracy z fundacja Dr Clown cykliczne BRUNCHE w ogrodzie. Podczas akcji wsparte zostały domy dziecka w Opolu, Chmielowicach, Tarnowie Opolski i Turawie.

 

Zobacz więcej

sectionImage

Bal Charytatywny

Jubileuszowy Prezydencki Bal Charytatywny

26 lutego 2017 Hotel DeSilva Premium Opole we współpracy z Hotelem Mercure uczestniczył jako platynowy partner w Jubileuszowym Prezydenckim Balu Charytatywnym. Całkowity dochód z imprezy został przekazany na leczenie i rehabilitację 4-letniej Patrycji z Opola, która urodziła się jako wcześniak z poważnymi powikłaniami.

 

Zobacz więcej

sectionImage

Kraków

Wieczór Kolęd w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva

Od kilku lat z wielką radością właściciele i pracownicy DeSilva witają wychowanków stowarzyszenia Siemacha na uroczystym spotkaniu wigilijnym w progach gościnnej Starej Zajezdni w Krakowie. To coroczne świąteczne spotkanie w sercu Kazimierza stało się już tradycją, nie tylko dla wychowanków, pracowników oraz wolontariuszy Siemacha, ale również dla przyjaciół stowarzyszenia z całej Polski...

 

 Zobacz więcej                            Podziękowania

sectionImage

Pruszków

Hotel Victor Pruszków by DeSilva od lat włącza się we wszystkie lokalne akcje na rzecz dzieci. W 2017 r był współorganizatorem i głównym sponsorem konkursu kulinarnego dla dzieci szkół podstawowych powiatu pruszkowskiego mającego na celu propagowanie zdrowego żywienia i rozwijanie pasji kulinarnych wśród najmłodszych. Wspierał też Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy organizując dla dzieci niepełnosprawnych praktyki zawodowe w restauracji i kuchni hotelu oraz sponsorował nagrody w zawodach pływackich dla tych dzieci. Hotel został też doceniony przez Fundację ‘’Zdążyć z Pomocą’’ za propagowanie idei wspierania potrzebujących.  

Podziękowania

sectionImage

Katowice

Hotel DeSilva Inn Katowice Airport od lat wspiera organizację dożynek gminych z okolic Pyrzowic. Chętnie uczestniczy w akcjach charytatywnych, wspierających dzieci i młodzież w życiu codziennym i zawodowym. Często jest współorganizatorem konferencji Stowarzyszenia wspomagającego Lotniskowe Służby Ratownicze. Zawsze otwarty na indywidualne oraz zorganizowane akcje charytatywne.

 

Zobacz więcej

sectionImage

Wilanów

Hotel Wilanów Warszawa by DeSilva chętnie uczestniczy w akcjach charytatywnych wspierających dzieci i młodzież w rozwijaniu ich pasji i spełnianiu marzeń. Zawsze otwarty na udział w tego typu wydarzeniach.

 

Zobacz więcej

Hotele DeSilva
| ul. Puławska 45B, 05-500 Piaseczno
| tel.: +48 668 448 441 fax: e-mail: marketing@desilva.pl