Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Kameralne sale biznesowe w centrum Warszawy

Apartamenty Zgoda Warszawa by DeSilva oferują 2 kameralne sale szkoleniowe, które mogą pomieścić do 25 osób. Obie sale są klimatyzowane, wyposażone w bezpłatny, profesjonalny sprzęt do prezentacji multimedialnych (rzutnik LCD/telewizor, ekran, flipchart, klimatyzacja ) oraz szybki, bezprzewodowy Internet.

 

Podczas szkoleń oferujemy przerwy kawowe, kanapkowe oraz lunch z napojami.

2 SALE
KONFERENCYJNE
36 M2 POWIERZCHNI
KONFERENCYJNEJ
WYSOKIEJ
JAKOŚCI SPRZĘT
ZAPLECZE
GASTRONOMICZNE
BEZPIECZNE
KONFERENCJE

Biznesowo w stolicy

Osobom przybywającym do naszych apartamentów m. in. w celach biznesowych oddajemy do dyspozycji pomieszczenia spełniające najwyższe wymagania:

 

2 wielofunkcyjne sale konferencyjno-bankietowe (12-24 m2) o łącznej powierzchni 36 m2. Każda z nich posiada nowoczesną technologię, duży telewizor i jest klimatyzowana. Takie warunki zapewniają komfortowe przeprowadzanie spotkań nawet w wyjątkowo upalne dni

 

Wszystkie sale do przeprowadzania konferencji w Warszawie wyposażone są w wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt do prezentacji multimedialnych, w skład którego wchodzą: podwieszane rzutniki LCD, ekrany, flipcharty, wskaźniki laserowe, nagłośnienie, a także szybki bezprzewodowy Internet

 

Zapewniamy stały dostęp do szybkiego internetu, a po spotkaniu w jednej z sal konferencyjnych nasz Lobby Bar świetnie sprawdzi się jako krótki przystanek na napicie się, czy zjedzenie przekąski.

Specjalna oferta konferencyjna

Osoby organizujące u nas konferencje oraz szkolenia  po raz pierwszy, mogą liczyć na specjalne rabaty cenowe.

Book Icon - Desilva - sieć hoteli w Polsce

rezerwuj