Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce

Praca w hotelu ibis Styles Bielsko-Biała

Dołącz do naszego zespołu

Hotel ibis Styles Bielsko-Biała zatrudni:

Kierownika Gastronomii

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług
  • Obsługa Gości w hotelowej restauracji i barze z zachowaniem standardów
  • Nadzór nad podległymi pracownikami: planowanie pracy, przygotowywanie grafików czasu pracy pracowników
  • Wsparcie i szkolenie pracowników, budowanie relacji w zespole
  • Zarządzanie kosztami osobowymi
  • Kontrolowanie stanów magazynowych
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów, spisów remanentów
  • Maksymalizacja przychodów i optymalizacja kosztów poprzez efektywne zarządzanie
  • Przygotowanie zamówień towarów do hotelowego baru
  • Ścisła współpraca z Szefem Kuchni i pozostałymi działami hotelu
  • Planowanie pracy i koordynacja szkoleń, konferencji, bankietów, przyjęć okolicznościowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w gastronomii, mile widziane na kierowniczym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość korzystania z hoteli sieci na preferencyjnych warunkach
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju

Kucharza

Wymagania:

  • Masz doświadczenie jako kucharz lub jesteś pasjonatem kuchni
  • Lubisz karmić ludzi, a zadowolenie gości jest dla Ciebie priorytetem
  • Potrafisz pracować z innymi, swoją postawą zachęcasz innych do pracy z Tobą
  • Masz ochotę rozwijać nową koncepcję restauracji
  • Nie boisz się szybkiego tempa pracy, starasz się osiągać jak najlepsze rezultaty
  • Jesteś dyspozycyjny, masz aktualną książeczkę sanepid

Oferujemy:

  • Kartę zniżkową na noclegi i usługi gastronomiczne w hotelach Accor na całym świecie oraz zniżki w hotelach De Silva
  • Strój służbowy
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie
  • Możliwość uczenia się od doświadczonych kolegów z innych marek

Napisz do nas!

Book Icon - Desilva - sieć hoteli w Polsce

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ